----> راز قانون جاذبه : The Secret <----

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Goharshady

New Member
لایک ها
166
physics گفت
من در مقابل منطق ناپذیری شما کم میارم .
امیدوارم موفق باشید .
خیلی جالب شد! منطق ناپذیری! یعنی وقتی گوگل رو به عنوان منبع علمی قبول نداشته باشیم یا حدیث بدون منبع رو قبول نکنیم بی منطق هستیم!!!
این جمله رو باید با آب طلا نوشت!

abdi

New Member
لایک ها
171
اي بابا چرا اينقدر سريع به همديگه حمله مي‌كنيم؟ خب يه مطلبيه يه سري قبولش دارن يه سري هم قبولش ندارن. دليلي نداره بخوايم اوقاتمونو تلخ كنيم. mahdisaj درست گفت. اين بحث مثل بحثاي سياسيه. به جايي نمي‌رسه.
اين جاذبه هم به نظر من بعضي مواردش درسته، ولي يه جاهاييش يه خورده جاي تأمل داره. مثل همونايي كه بالا گفتم. من بيشتر به اين اعتقاد دارم كه "نابرده رنج، گنج ميسر نمي‌شود، مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد"

samira22

New Member
لایک ها
2
گوگل که سایت نیس معتبر یا غیر معتبر باشه شما همینو(فیزیک کوانتوم و قانون جذب) تو گوگل بزنید سایت مععععععتبر پیدا کنید براش!

samira22

New Member
لایک ها
2
یا اگه فرصت داشتید اینگلیش بنویسید و از سایت های معتبرتر مطالعه کنید بهتره فک کنم!

[center:b481ee5bab]Quantum phisics the law of attraction

[/center:b481ee5bab]

Goharshady

New Member
لایک ها
166
samira22 گفت
گوگل که سایت نیس معتبر یا غیر معتبر باشه شما همینو(فیزیک کوانتوم و قانون جذب) تو گوگل بزنید سایت مععععععتبر پیدا کنید براش!
شما search کنید اگه چیز درست و حسابی پیدا کردید ، من این قانونو قبول می کنم و بهش عمل هم می کنم. همین چیزی که تو پرانتز نوشته اید را سرچ کنید تا ببینید که فقط یک مشت وبلاگ بی پایه و اساس پیدا می کنید.من به انگلیسی هم search کردم ، تا صفحه ی 20ام هم رفتم ولی هیچ چیز معتبری پیدا نشد. حتی یک مورد سایت رسمی یک دانشگاه یا یک مجله ی علمی معتبر پیدا نمی شود که این توهم را تایید کرده باشد.

Goharshady

New Member
لایک ها
166
samira22 گفت
یا اگه فرصت داشتید اینگلیش بنویسید و از سایت های معتبرتر مطالعه کنید بهتره فک کنم!

[center:472ae7f683]Quantum phisics the law of attraction

[/center:472ae7f683]
شما با این keyword سایت معتبری پیدا کردید؟؟

samira22

New Member
لایک ها
2
من چندسالی می شه به این باور رسیدم!!!!!!!!!!! و راستش بسیار گشتم بین مطالبم که دراین مورد مطلبی از اون موقع داشته باشم براتون بذارم ولی پیدا نکردم!

Olympiad

New Member
لایک ها
134
بي خيال ديگه ..............
حتما قانون خالي بندي هست ديگه!

Goharshady1

New Member
لایک ها
0
هر وقت پیدا کردید خوشحال می شم ببینم. به شرطی که کاملا معتبر باشد.

samira22

New Member
لایک ها
2
مثلا : http://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_Attraction
البته اینو الان پیدا کردم یعنی خودمم مختصری خوندم الان، ولی آقای گوهرشادی پیدا کردن سایت معتبر و خوندن مطلب درمورد موضوع دلخواهتون کار سختی نیستا!

Olympiad

New Member
لایک ها
134
شايد مطالب اين منبع معتبر باشه..................اما تو wikipedia هر كسي مي تونه اون رو ويرايش كنه و..............

miladkvr

New Member
لایک ها
841
saeedkh گفت
باز هم قبول ندارم
این اصلا با اموزه های دینی ما سازش نداره
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

دوست من وقتی یه حرفی میزنین لطفا دلایل کافی براش بیارین....چه ربطی داره که این قانون با باورهای دینی ما در تناقضه؟؟؟
کی این حرفو زده؟ چرا باور دینی نادرست و غلط دارین؟
اصولا همه ی انحرافات از باور دینی نادرست و اشتباه به وجود میاد....

چه شما بخواین باور کنین چه بخواین باور نکنین این قانون وجود داره و افرادی که از اون استفاده میکنین به کامیابی و بهترین ها در زندگیشون میرسن.....نه همه ی افرادی که از اون اطلاع دارن ، منظورم افرادیه که این قانون را باور دارن و به طور درست ازش استفاده کنن......
و این قانون اصلا با باورهای دینی ما در تناقض نیست....این حرفتون واقعا بی ربط بود!!!!!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
samira22 گفت
مثلا : http://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_Attraction
البته اینو الان پیدا کردم یعنی خودمم مختصری خوندم الان، ولی آقای گوهرشادی پیدا کردن سایت معتبر و خوندن مطلب درمورد موضوع دلخواهتون کار سختی نیستا!
اگر همین صفحه رو با دقت می خوندید اطلاعیه های ویکی پدیا رو می دیدید که نوشته از صحت ارجاع برخوردار نیست و منبع موثقی نداره.
این مقاله بی طرفانه نوشته نشده. برداشت ویکیپدیا این است:
Its neutrality or factuality may be compromised by weasel words.
این هم نظر ویکیپدیا در مورد منابع این مقاله:
Please improve it by verifying the claims made and adding references

حتی اگر ویکیپدیا این چیزها را نمی نوشت هم ، یک مقاله ی ویکیپدیا هیچ اعتباری نداشت ، چه برسه به حالا که خودتون دارید می بینید
گفتید پیدا کردن سایت معتبر سخت نیست. قبول دارم! به شرطی که دنبال یک مطلب معتبر علمی باشیم نه دنبال خیال پردازی!! اگر کار سختی نیست چرا شما یک مورد پیدا نمی کنید که هم من قانع شوم و هم شما ادعای خود را اثبات کرده باشید؟ حقیقت اینه که هیچ منبع علمی معتبری ، اعتبار خودشو با نشر یه مشت توهم به خطر نمی اندازد.

IsaacNewton

New Member
لایک ها
17
به این دلیل هیچ منبع علمی وجود نداره چون اصلا این موضوع جازبه حقیقت نداره و بیشتر میشه گفت جنبه ی خرافی داره و فقط خیال پردازیه. اگه اینجوری بود کل دنیا داشتن با فکر کردن به چیزای خوب و مثلا پولدار شدن ، واسه خودشون پول در میاووردن و اصلا احتیاجی به کار کردن نبود. تمام اینا خیال پردازیه و از جنبه های دینی ما هم به دوره.

sanag

New Member
لایک ها
21
من هم به این قانون اعتقاد دارم و کاملا اونو تو زندگیم درک کردم

*********گلیم انسان به اندازه ی یه دنیاست
پاتو اندازه ی گلیمت وردار*******

Goharshady

New Member
لایک ها
166
milad_imo09 گفت
saeedkh گفت
باز هم قبول ندارم
این اصلا با اموزه های دینی ما سازش نداره
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

دوست من وقتی یه حرفی میزنین لطفا دلایل کافی براش بیارین....چه ربطی داره که این قانون با باورهای دینی ما در تناقضه؟؟؟
کی این حرفو زده؟ چرا باور دینی نادرست و غلط دارین؟
اصولا همه ی انحرافات از باور دینی نادرست و اشتباه به وجود میاد....

چه شما بخواین باور کنین چه بخواین باور نکنین این قانون وجود داره و افرادی که از اون استفاده میکنین به کامیابی و بهترین ها در زندگیشون میرسن.....نه همه ی افرادی که از اون اطلاع دارن ، منظورم افرادیه که این قانون را باور دارن و به طور درست ازش استفاده کنن......
و این قانون اصلا با باورهای دینی ما در تناقض نیست....این حرفتون واقعا بی ربط بود!!!!!

کجا در آموزه های دینی ما مطالبی این چنین خرافی پیدا می شه که هیچ اثباتی هم براش وجود نداره؟

Goharshady

New Member
لایک ها
166
sanag گفت

طمع انسانها بی نهایت است (گوته)
دو چیز بی نهایت است ، کهکشان و حماقت انسان ، راجع به اولی مطمئن نیستم (آینستاین)

این دو تا جمله جواب همه ی کسانی است که به این خرافات اعتقاد دارند.

IsaacNewton

New Member
لایک ها
17
sanag گفت
من هم به این قانون اعتقاد دارم و کاملا اونو تو زندگیم درک کردم

اگه اعتقاد داری از همین الان فکر کن من اصلا وجود نداشتم. فردا میام تو سایت سالم و شاداب و از وضعیت اعتقادت میپرسم.
تمام این ها خرافاته.

sanag

New Member
لایک ها
21
وجود روح..جن...زندگی پس از مرگ...وجود خدا....
آیا از لحاظ علمی وریاضی ثابت شدند؟؟؟؟

SABB

New Member
لایک ها
25
sanag گفت
وجود روح..جن...زندگی پس از مرگ...وجود خدا....
آیا از لحاظ علمی وریاضی ثابت شدند؟؟؟؟
وجود خدا بوسیله کرت گودل (Kurt Godel) با ریاضی ثابت شده، می تونین سرچ کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا