Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
پوزيترون:سهميه نداشته بومي كرمان بوده از شهر كرمان.تنها امتيازش اين بوده كه پسره!!:دي
در هر حال من وقتي مقايسه ميكنم ميبينم حقش نبود اينطور بگيرن.
ما منظورمون كس خاصي نبود.كلي گفتيم.قصد توهين هم نداشتيم.در هر حال اين قانون طبيعته.به اندازه زحمتت نتيجه ميگيري.چه الان چه توي دانشگاه چه توي زندگيت.مهم اينه كه نتيجه اش رو ميبيني!

آقاي رستمي:من رياضي بودم اما وقتي ميبينيم بچه هاي تجربي اينطور قبول شدن دلم به حالشون ميسوزه(قبولياشون رو خبر داريد نه؟اينكه چندتا پزشكي داشتن و چند نفرهيچي قبول نشدن)
گاهي قوانين بازي رو يكي ديگه تعيين ميكنه.اين انصاف نيس كه قوانين عادلانه وضع نشده باشن.درسته؟
به نظرم اين درست نيس شرايطي رو بهت به وجود بيارن كه عادلانه نباشه كه حق تو نباشه و تو خيلي راحت كنار بيايي بپذيري.متاسفانه در شهرهاي كوچيك در مقايسه با پايتخت و كلان شهرها جسارت اعتراض به وضعيتي كه دلخواهشون نيست وجود نداره.جسارت ميخواد شجاعت ميخواد كه چيزي رو كه حقت نيس راحت نپذيري.(من خودم اگه تجربي بودم فك نكنم صداي اعتراضم فراتر از اينجا يا چندتا بلاگي كه واسه كنكور مينوسن ميرفت.جالب نيست اما اينطور پذيرفتيم ديگه!)
اينم بررسي كنكور و پيامدهاي آن از نظر اجتماعي!
به نظر كنكور رو در خيلي از مسائل به چيزاي بزرگتري تو جامعه ميشه تعميم داد(از اين حرفه اي تر بگم؟؟!! :lol: )
پ.ن.اين پستم خيلي درباره ضايع شدن حق دخترا نبودااا!!!!

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
زنده باد خودم زنده باد فيزيييك زنده باد دانشجويان فيزيك .....زنده باد ورودي هاي 88
(سيستم تحويلگيري ذهنم بيش از اين كار نميكنه!:پي)

mshf:بررسي مشكلات جامعه و كسي كه واقعا به جامعه ضرر ميزنه فراتر از حرفاست!به نظرم كسي كه فردي كه اهل كار نيس رو استخدام ميكنه يا كسي كه پارتي اين فرد ميشه ضرر اصلي رو به جامعه ميزنه!

دوستان كسي رو ميشناسيد سالهاي پيش دانشگاه تهران قبول شده باشه؟

artemishia

New Member
لایک ها
7
مهرزاد گفتنیارو گفتی!...بسیار بسیار تشکر!...
منم یه مورده دیگه که خیلی داغ کردمو بگم!...
دوستم با170 دندان و پزشکیه تهران جز( ایران) و مشهد و شیرازو تبریزو نیاورده افتاده ارومیه...
اونوقت یکی از پسرای مرکز شهید بهشتی با 600 پزشکیه شیرازو آورده!
عجب عدالتی!...
دختر با 1500 منطقه دو مردود بشه حتی پزشکیه سنندج و نیاره ...
اونوقت پسر با 1900 پزشکیه همدان و بیاره!... :roll:

Rostami

New Member
لایک ها
15
pozitrone گفت
آقا محسن و آقای رستمی این چه حرفاییه شما می زنید؟
امسال در رشته تجربی دختر با 1500 پزشکی قبول نشده در حالی که پسر با 2500 پزشکی قبول شده.
آیا اسم این ظلم نیست؟مگه اون دختر بیشتر زحمت نکشیده؟پس چرا اینجوری باید حقش ضایع شه؟ اون هم با 1000 تا اختلاف رتبه!
بیچاره دختر با 1500 اونقدر ناراحت بود که نگو.حالا باید بره علوم ازمایشگاهیی بخونه ولی یه پسر با 1000 تا رتبه بدتر از اون میره پزشکی بخونه!

متاسفانه شنیدم امسال در رشته های پزشکی 60 درصد پسر و 40 درصد دختر بوده است!
من به عنوان یک پسر مخالفت خود را با سهمیه بندی جنسیتی اعلام میکنم.چرا یک پسر با رتبه ای به مراتب بدتر از یک دختر باید همکلاس من باشد؟

ِشاید این بخاطر حس ناسیونالیستی شدیدی هست که من دارم!
به هر حال هر کسی نظری داره و همه ی نظرات محترم هستند اگرچه همه ی نظرات مهم نیستن!
به نظرم باید امضامو عوض کنم بنویسم باید به کنکور حرفه ای نگاه کرد! :D
عجب جمله ای گفتی!

Rostami

New Member
لایک ها
15
mshf گفت
عجب سطح فکر بالایی کاشکی منم سطح دیدم اینقد بالا بود سطح فکرتون برمیگرده به2000 سال قبل از میلاد خیلی قدمت داره معذرت میخوام اگه از یه سری الفاظ استفاده میکنم فکر کنم همه ی ایرانی ها خوشحال بشن اگه پسرا به جای ریختن تو خیابونا و با بازی های کامپیوتری سرو کله زدن و مزاحم اسایش مردم شدن و جیغ زدن تو خیابونا الکل خوردن و مواد زدن و سیگار کشیدن پشت خونه مردم و خلاصه کارهای دیگری که قابل ذکر نیست
بچسبن به کارهای مفید و به پیشرفت کشورشون که زمانی با ابهت ترین کشور جهان بوده کمک کنن این کار را با یه مثال توضیح میدم
یه کارمند پرتلاش را در نظر بگیرید که مشکل مالی نداره کارشا بیش از حد انجام میده و خیلی خوب وظیفشو انجام میده در نتیجه این کار از طرف دولت نصف زحمتش پول میگیره
یه کارمند دزد و کسی که همش از زیر کار در میره را در نظر بگیرید دولت برای تشویق او دو برابر حقوق میده خب نتیجه این که این کارمند مدام به جامعه ضرر میزنه و درست هم نمیشه
البته این قانون میتونه برای جلوگیری از بیکاری پسرا و برقراری تعادل خوب باشه اما پسرا به درس خوندن تشویق نمیشن برای همین شاید بهتر بود این مشکل با گذشت زمان درست بشه
البته شماها شاید هم با سهمیه جنسیتی قبول شده باشید ولی بدون سهمیه جاهای دیگه حتما قبول میشدید بنابرین مصداق صحبتم کسایی هستن که واقعا به جامعه ضرر میزنن
1-این واقعا عجیبه که یه پسر خیلی از پسرایی رو که درس نمیخونن معتاد ولگرد و......خطاب کنه!
2-باور کنید که منم قبول دارمه این عادلانه نیست ولی بحثم اینه که دخترا چرا وقتی که میخوان انتخاب رشته کنن وبیان تجربی فکر این چیزا رو نمیکنن و وقتی که نتیجه نمیگرن تازه به فکر مفهوم واژه عدالت میفتن و میخوان صداشون به جاهای دیگه برسه! :( تازه اگزم قبول بشن خیلیاشون(نه همشون)هیچ خدایی رو بنده نیستن!
توی همین سایت و همین تاپیک چندتا دختر تجربی اومدن و گفتن کجا قبول شدن؟ها؟به غیر از چندتا که اونم از اعضای فعال سایت بودن!یعنی این سایت هیچ عضو دختری نداره که امسال کنکور تجربی داده باشه؟؟؟
قبل از ورود به رشته تجربی باید فکر اینجاشو بکنن!

Rostami

New Member
لایک ها
15
mohsen_A گفت
شما کلا 5تا پست دادی 4تا و نصفش ماله این بوده که توی تجربی حق دخترا ضایع میشه به هر حال هر بازی قواعد خاص خودش رو داره که این قواعد رو باید قبل از شروع بازی خوند و بعد از تموم شدن بازی دیکه نباید غر زد!
به قول دوست عزیزم که باید به کنکور حرفه ای نگاه کرد!
آفرین آخر یکی حرف درست رو زد!
دانشگاه رفتن هم فرهنگ می خواد!!!!!!!!!!
جالبه که توی کشور ما70% دانشجو ها دختر هستند !اون وقت اعتراض هم می شه!!
یکی از بچه ها میگفت سر کلاس مهندسی شیمی دانشگاه شیراز 5تا پسر نشستند در حالی که تعداد دختر ها 12 تاست!!! واقعا همچین مملکتی به کجا می خواد برسه؟فرض کننین توی یه پتروشیمی تمام کارگرها زن باشند!برای اون کشور چقدر زشت می شه!!
اونقت میگیم چرا جهان سومی هستیم!! :arrow:[/quote]

آفرین اقا محسن!
آقای قلی زاده به این حرف بدون هیچ تعصبی روی نظرت خوب گوش کن:
توی خیلی از رشته های حساس اگه واقعا عدالت به مفهومی که شما ودوستان می فرماییین اجرا بشه واقعا هم از لحاظ پرستیج کاری و هم از لحاظ بازدهی کاری و از همه مهمتر عرفی یک بافت کاری(از لحاظ جنسی)نا متوازنی بوجود میاد که اثرش رو تا حداقل 2یا 3نسل نشون میده!

از همه ی دوستان بخاطر ارسال پست های متوالی عذر میخوام هر چند این پست ها در جواب افراد متفاوت و به صورت نقل قول بود!

mshf

New Member
لایک ها
10
Rostami گفت
mshf گفت
عجب سطح فکر بالایی کاشکی منم سطح دیدم اینقد بالا بود سطح فکرتون برمیگرده به2000 سال قبل از میلاد خیلی قدمت داره معذرت میخوام اگه از یه سری الفاظ استفاده میکنم فکر کنم همه ی ایرانی ها خوشحال بشن اگه پسرا به جای ریختن تو خیابونا و با بازی های کامپیوتری سرو کله زدن و مزاحم اسایش مردم شدن و جیغ زدن تو خیابونا الکل خوردن و مواد زدن و سیگار کشیدن پشت خونه مردم و خلاصه کارهای دیگری که قابل ذکر نیست
بچسبن به کارهای مفید و به پیشرفت کشورشون که زمانی با ابهت ترین کشور جهان بوده کمک کنن این کار را با یه مثال توضیح میدم
یه کارمند پرتلاش را در نظر بگیرید که مشکل مالی نداره کارشا بیش از حد انجام میده و خیلی خوب وظیفشو انجام میده در نتیجه این کار از طرف دولت نصف زحمتش پول میگیره
یه کارمند دزد و کسی که همش از زیر کار در میره را در نظر بگیرید دولت برای تشویق او دو برابر حقوق میده خب نتیجه این که این کارمند مدام به جامعه ضرر میزنه و درست هم نمیشه
البته این قانون میتونه برای جلوگیری از بیکاری پسرا و برقراری تعادل خوب باشه اما پسرا به درس خوندن تشویق نمیشن برای همین شاید بهتر بود این مشکل با گذشت زمان درست بشه
البته شماها شاید هم با سهمیه جنسیتی قبول شده باشید ولی بدون سهمیه جاهای دیگه حتما قبول میشدید بنابرین مصداق صحبتم کسایی هستن که واقعا به جامعه ضرر میزنن
1-این واقعا عجیبه که یه پسر خیلی از پسرایی رو که درس نمیخونن معتاد ولگرد و......خطاب کنه!
2-باور کنید که منم قبول دارمه این عادلانه نیست ولی بحثم اینه که دخترا چرا وقتی که میخوان انتخاب رشته کنن وبیان تجربی فکر این چیزا رو نمیکنن و وقتی که نتیجه نمیگرن تازه به فکر مفهوم واژه عدالت میفتن و میخوان صداشون به جاهای دیگه برسه! :( تازه اگزم قبول بشن خیلیاشون(نه همشون)هیچ خدایی رو بنده نیستن!
توی همین سایت و همین تاپیک چندتا دختر تجربی اومدن و گفتن کجا قبول شدن؟ها؟به غیر از چندتا که اونم از اعضای فعال سایت بودن!یعنی این سایت هیچ عضو دختری نداره که امسال کنکور تجربی داده باشه؟؟؟
قبل از ورود به رشته تجربی باید فکر اینجاشو بکنن!
منظورتون از شماره 1 را نفهمیدم
ولی واقعیت اینه که ادم یا باید درس بخونه یا حرفه ای یاد بگیره و اگر هیچ کدوم را نکنه اگر همه ی فضیلت ها را هم داشته باشد به قول پیامبر سربار دیگران

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
1-اون موقع كه ما بايد انتخاب رشته ميكرديم سهميه 70 به 30 نبود.
2-شنيده ايم يكي از نامزدهاي رياست جمهوري گفته بود سهميه جنسيتي رو واسه كنكور بر ميداريم(اين يعني اميدوار باشه اگه اون طرف انتخاب بشه!)
3-من در قسمت پيام هاي كوتاه ذكر كردم آقايون در رشته پزشكي تواناتر هستن اما 70 به 30 انصاف نيست.
4-زندگي درس خوندن نيست.زندگي رو بايد زندگي كرد.يه بازي است گاهي ساده گاهي پيچيده توي اين بازي بستگي با خودت داره با كدوم مهره بازي كني.درس كار و...
5-به نظرم نبايد واقعيت ها رو بعضي جاها جدي گرفت چون ون موقع ديگه استثنا ها رو نداريم.
ما اينجا زندگي ميكنيم توي اين جامعه خيليييي چيزا هست اما گاهي بايد نديدشون و با سرعت نور رفت به جلو!!
6-شاد باشييييد

mshf

New Member
لایک ها
10
اصلا اقایون تو پزشکی توانا تر نیستن حداقل دخترا وجدانشون بیشتره گفته باشم دخترا همه کار میتونن بکن به طور مساوی با اقایون حالا ببینیم من پزشک بهتری میشم یااقای ...

kquran

New Member
لایک ها
18
یه خرده اعصابمو خورد کردین!!
شاید بهتر باشه در مورد این ظلم یه کم توضیح بدم:
بدون هیچ تعصبی عرض می کنم دوستان :
دخترا حالا به هر دلیلی شرایط اجتماع یا هر چیز دیگه ای که من و شما در تعیین سیاست هاش خیلی تاثیر نداریم درس خون ترن و مسلما رتبه های بالا از جنس مونث هستند...
می تونم به جرات بگم از 500 نفر اول کنکور 300-350 نفرشون دخترن...
اعمال سهمیه به گونه ای هست که تعداد به اعتدال برسه...
دختری که پزشکی قبول میشه وقتی 50 نفر دختر بهتر از اون جلوش هستن نمی تونه زیاد انتظار داشت هباشه که اونم قبول باشه اما یه پسر چون پسرای کمتری جلوش هستن امید قبولی بیشتری داره...
مسلما تو یه ورودی از هر 60-70 نفر قبولی ما به حداقل 20 نفر پزشک پسر نیاز داریم... پس زیاد خرده نگیرید...

پ.ن1 : آقای رستمی عزیز خانم شفیعی دختر هستن پس مورد 1 آخرین پستتون فکر کنم یک سوتی بود!!!
پ.ن 2: خوشبختانه نرفتم پزشکی که مخاطب خانم شفیعی باشم!
پ.ن 3: مشکل توانایی در پزشکی هم به خاطر روحیات زن و مرد که فکر کنم پسرا چون در مقابله با شرایط تواناترن تو رشته های این طوری هم به نسبت موفق تر باشن نه مطلق!همون طور که تو کنکور در رتبه های برتر ای ناتفاق می افته!

mshf

New Member
لایک ها
10
1.پس بلاخره باور کردید من دخترم :D
2.من اگه بخوام هنوزم میتونم شما را مخاطب قرار بدم مثلا
اقای ظاهرنسب اصلا به درد داروسازی نمیخوره همه چیز را به شوخی میگیره :evil:
3.عمرا به همون دلیل که تمایل به پول به وجدانشون غالبه دخترا پزشک بهترین :evil:

Rostami

New Member
لایک ها
15
Mehrnaz گفت
2-شنيده ايم يكي از نامزدهاي رياست جمهوري گفته بود سهميه جنسيتي رو واسه كنكور بر ميداريم(اين يعني اميدوار باشه اگه اون طرف انتخاب بشه!)
3-من در قسمت پيام هاي كوتاه ذكر كردم آقايون در رشته پزشكي تواناتر هستن اما 70 به 30 انصاف نيست.
4-زندگي درس خوندن نيست.زندگي رو بايد زندگي كرد.يه بازي است گاهي ساده گاهي پيچيده توي اين بازي بستگي با خودت داره با كدوم مهره بازي كني.درس كار و...
5-به نظرم نبايد واقعيت ها رو بعضي جاها جدي گرفت چون ون موقع ديگه استثنا ها رو نداريم.
ما اينجا زندگي ميكنيم توي اين جامعه خيليييي چيزا هست اما گاهي بايد نديدشون و با سرعت نور رفت به جلو!!
6-شاد باشييييد
اول اینکه اون نامزد رای نیورد!دوم هم این هست که کی گفته پذیرش به صورت 70به 30هست؟
نحوه پذیرش جنسی به صورت 40به40هست و 20درصد باقیمونده هم به صورت شناور برای تعدیل جنسیت به کار میره که معمولا چون تعداد دختر ازپسرا خیلی بیشتره عملا این 20درصد هم به پسرا میرسه یعنی در بدترین شرایط پذیرش به صورت 40به 60اعمال میشه!

Rostami

New Member
لایک ها
15
kquran گفت
یه خرده اعصابمو خورد کردین!!
شاید بهتر باشه در مورد این ظلم یه کم توضیح بدم:
بدون هیچ تعصبی عرض می کنم دوستان :
دخترا حالا به هر دلیلی شرایط اجتماع یا هر چیز دیگه ای که من و شما در تعیین سیاست هاش خیلی تاثیر نداریم درس خون ترن و مسلما رتبه های بالا از جنس مونث هستند...
می تونم به جرات بگم از 500 نفر اول کنکور 300-350 نفرشون دخترن...
اعمال سهمیه به گونه ای هست که تعداد به اعتدال برسه...
دختری که پزشکی قبول میشه وقتی 50 نفر دختر بهتر از اون جلوش هستن نمی تونه زیاد انتظار داشت هباشه که اونم قبول باشه اما یه پسر چون پسرای کمتری جلوش هستن امید قبولی بیشتری داره...
مسلما تو یه ورودی از هر 60-70 نفر قبولی ما به حداقل 20 نفر پزشک پسر نیاز داریم... پس زیاد خرده نگیرید...

پ.ن1 : آقای رستمی عزیز خانم شفیعی دختر هستن پس مورد 1 آخرین پستتون فکر کنم یک سوتی بود!!!
پ.ن 2: خوشبختانه نرفتم پزشکی که مخاطب خانم شفیعی باشم!
پ.ن 3: مشکل توانایی در پزشکی هم به خاطر روحیات زن و مرد که فکر کنم پسرا چون در مقابله با شرایط تواناترن تو رشته های این طوری هم به نسبت موفق تر باشن نه مطلق!همون طور که تو کنکور در رتبه های برتر ای ناتفاق می افته!
اول از این مواضع عاقلانه ومنطقی دوست عزیزم تشکر میکنم در مورد اون سوتی هم بله ظاهرا که همینطوره که گفتی! :lol:
یه نکته دیگه هم اینکه این بحثا چیزی رو حل نمیکنه پس خواهشا بیاین همینجا تمومش کنیم!

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
2-شنيده ايم يكي از نامزدهاي رياست جمهوري گفته بود سهميه جنسيتي رو واسه كنكور بر ميداريم(اين يعني "اميدوار" باشه اگه اون طرف انتخاب بشه!)
فك كنم اين مورد كامل خونده نشده.جايي كه لازمه رو داخل" " گذاشتم!
2-70 به 30 رو شنيده ايم.همه ميگفتن اما چون تجربي نبوديم(128339ذكر كرديم رياضي هستيم:دي) از جزييات خبر نداريم.

در حق دختراي تجربي ظلم شده.(اصرار هم نكنيد نشده يه خرده رو ديگه قبول كنيد!!)نمونه آخر رو ذكر ميكنم:پسر2000كشوري منطقه2 بومي كرمان دارو تهران بياره.دختر 2000كشوري منطقه3 دارو تهران شهيد بهشتي فردوسي اصفهان شيراز رو نياره و بشه داروسازي كرمان!!!
واقعا عجيب نيست؟!
آقايون به خاطر توانايي هاي خاص جنس مذكر در زمينه پزشكي موفقتر هستن(استثناها رو در نظر نميگيرم كلي ميگم) و البته از صميم قلب اميدوارم mshf بسيييار موفقي بشن..چشمك
يه زماني عزيزي از مسئلان رو ديديم خودمون رو كشتيم واسه بومي سازي كه بردارن و قسمت ما شريف بشه نشد ديگه!از فيزيك شريف شديم فيزيك تهران!
ولي كلا خوبه اين بحثا بشه.از خيلي از مسائل از قبيل تجمع جلو سازمان سنجش و يا كاراي بد بد(مثه شكستن شيشه!!!) جلو گيري ميكنه :دي
ولي كلا تموم بشه بهتره.دوستان سابجكت بدين!

شاااااد باشيييد

pozitrone

New Member
لایک ها
21
محمد مهدی جان حرفت خیلی خوب بود.
گفتی تو یه ورودی از هر 60-70 نفر حداقل 20 تا پسر باشن.اتفاقا منم همینو قبول دارم.ولی الان از 60-70 تا ورودی 20 تا دختره!
به نظر تو وقتی 70 درصد داوطلبان تجربی دخترن و 30 درصد پسرن.حالا درسته تو گزینش 60 درصد پسر بردارن و 40 درصد دختر؟
من واقعا از دیروز ناراحتم که شنیدم دختر با 1500 پزشکی قبول نشده و حالا باید بره علوم آزمایشگاهی بخونه در حالی که پسر با 2500 بره پزشکی.
رتبه کشوری این دوتا 2000 تا اختلاف داشت! این ظلمه!

خدا پدر اون بنده خدا رو بیامرزه که میخواست جلوی این ظلم رو بگیره.
دخترای بیچاره اگه زیر 1000 نیارن نمیتونن مطمئن باشن که پزشکی قبول میشن.
تا 1300-1400 به زحمت قبول میشن!

من بازهم میگم این ظلمه ظلمه ظلمه!!!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
Mehrnaz گفت
6-شاد باشييييد
1- 70 به 30 نیست بلکه 40 درصد کف جنسیتی داره اگر یه سالی همه رتبه های خوب تجربی پسر شد اونوقت همین کف جنسیتی به نفع دخترا میشه ولی با توجه به وضع عمومی کنکوریها همیشه به نفع پسراست.
2- اینقدر اشکال نگیرین من با سهمیه بندی جنسیتی لا قال برای پزشکی موافقم بگین چرا؟
تو کشور یه مناطقی هست که معذرت میخوام اگه یه سگ رو ول کنی طاقت نمیاره چه برسه به آدم و در عین حال نیاز شدیدی به پزشک دارن
حالا تصور کنید یه خانم چطوری میتونه اونجا بمونه و خدمت کنه؟ و اینجور جاها رو معمولا با پسرها پر میکنن (میگم معمولا چون همه جا استثنا هست)
من فکر میکنم کف جنسیتی بیشتر به خاطر همین مناطقه
در عین حال سهمیه بندی جنسیتی رو یه بی عدالتی میدونم چون یه خانم که تمام وقت انرژی و..... شو واسه کنکور گذاشته و رتبه بهتری نسبت به یه پسر کسب کرده حالا نباید بره دانشگاه و یه پسر باید بره

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
mshf گفت
اصلا اقایون تو پزشکی توانا تر نیستن حداقل دخترا وجدانشون بیشتره گفته باشم دخترا همه کار میتونن بکن به طور مساوی با اقایون حالا ببینیم من پزشک بهتری میشم یااقای ...
در مورد وجدان باهاتون موافقم اما توانایی پسرا تو بعضی رشته ها که قدرت بدنی زیادی میخواد عموما بیشتره (مثل ارتوپدی (حتی من از چند تا پزشک زن و مرد چند بار شنیدم که حتی زنان وزایمان هم چون به قدرت بدنی زیادی احتیاج دازه رشته کاملا مردونه اس)) در هوض بعضی از رشته ها ظرافت بیشتری نیازه که توانایی خانوما عموما بیشتره مثل پوست و مو
در هر مورد میگم عموما چون هر موردی استثنا هم داره

mohsen_A

New Member
لایک ها
2
کاشکی به جای رشته های پزشکی یه خورده در مورد رشته های مهندسی بحث میشد!!!

ظاهراا همه اینجا دکتر و دارو ساز و ... هستن.!!!

بحث کردن در باره این موضوع ها بی فایده است.فهم بعضی از ما در باره رشته و دانشگاه اشتباهه!
این حرف ها رو ما نباید بزنیم مسئولین محترم باید به فکر باشند!!!فعلا هم که خبری نیست.ما هم چیزی نگیم بهتره!! :idea: :idea:

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
آقاي رستمي و mjbbaha:ما تسليم!برداشت ما از سهميه بندي اشتباه بود اما واقعا هنوز قبول نداريد انصاف نبود ديگه اينطوري بگيرن؟!
آقامحسن:گويا مملكت پيشرفت شاياني داشته و دكترا زياد شدن!
اما ما فيزيكيم.(زنده باد فيزيييييك!)
بحث مسئولين و اينجور مسائل رو پيش نكشيد.كه به فكرن نيستن.

سابجكت بدين!

شاد باشيد و موفق...چشمك

بالا