وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishi72

New Member
لایک ها
77
اول راهنمايي بودم، يه روز صبح خيلي خوابم ميومد نميخواستم برم مدرسه ولي به اصرار والدين... خلاصه با همون حالت خواب آلودگي لباسامو پوشيدم و راه افتادم....

من به خودم: چرا مردم اينطوري نگام ميكنن،آدم نديدن!!!!!

داشتم از جلوي خونه اي كه شيشه هاش مثل آينه بود رد ميشدم،زير چشمي به آينه نگا كردم و در جا خشكم زد!........ با شلوار راحتي داشتم ميرفتم مدرسه.... اونم چه شلواري.....ضايع .....

سرخ و سياه از زير چشاي مردم فرار كردم اومدم خونه،گفتم: ميگم نرم مدرسه ها، حالا خودتون برين جمعش كنين!!!!

elichem

New Member
لایک ها
7
چند سال پیش که داداشم خیلی کوچیک بود وقتی مسافرت بودیم (مثلا مشهد ) به هر کس که می پرسید از کجا اومدید میگفت : از ایران !!!!

کلّی دل ملت و شاد می کرد !

radicall

New Member
لایک ها
2
بنده اول دبیرستان که مخ ریاضی مدرسه بودم 1روز تمرینامو ننوشته بودم ، تمرینای قبلی رو دوباره نشون معلم دادم از شانسم مجموعه هارو وا کردم نمودار های ون به اون گندگی ....خلاصه تابلو شدم

abdi

New Member
لایک ها
171
امتحان نهايي امسال سر امتحان زبان فارسي خواب موندم و 45 دقيقه دير رسيدم سر جلسه. مراقبا هم رام ندادن و يه صفر كله‌گنده رفت تو كارنامم.

pishi72

New Member
لایک ها
77
abdi گفت
امتحان نهايي امسال سر امتحان زبان فارسي خواب موندم و 45 دقيقه دير رسيدم سر جلسه. مراقبا هم رام ندادن و يه صفر كله‌گنده رفت تو كارنامم.
واااااااااااااااااااااااي!!!!!!

من هميشه از اينكه خواب بمونم ميترسم،آخه آدم خوش خوابي هستم!!!!
حالا چي ميشه؟؟؟ موندين واسه شهريور؟؟؟؟

abdi

New Member
لایک ها
171
pishi72 گفت
abdi گفت

آره. تو مدرسه همه بهم مي‌گن تجديدي.

تو كارنامم كه صفر بود. ولي مدرسه گفت اگه يه گواهي بياري مي‌تونيم درستش كنيم. حالا تا ببينيم چي مي‌شه.
ولي برعكس شما من از نظر خواب افتضاحم. به خاطر تأخيرام، نمره انضباطم شد 17.

zek

New Member
لایک ها
124

من اینی که میگم رو قبلا نمی دونستم و چند ماه پیش که داشتم مجله قلم چی رو می خوندم دیدمش:

"به ازای هر یه دونه المپیادی که قبول می شی ، 0.5 نمره به نمره انضباطت اضافه می شه ."

pishi72

New Member
لایک ها
77
abdi گفت
pishi72 گفت
abdi گفت

آره. تو مدرسه همه بهم مي‌گن تجديدي.

تو كارنامم كه صفر بود. ولي مدرسه گفت اگه يه گواهي بياري مي‌تونيم درستش كنيم. حالا تا ببينيم چي مي‌شه.
ولي برعكس شما من از نظر خواب افتضاحم. به خاطر تأخيرام، نمره انضباطم شد 17.

آره با گواهي ميشه درست كرد! امسال چند تا از دوستام برا اينكه نهايي ها رو خوب بدن،واسه دو سه درس عموميشون گواهي آوردن و امتحان ندادن و به جاش واسه اختصاصيا خوندن! اونا رو هم گذاشتن واسه شهريور!! اصلاً هم معلوم نميشه كه اين كار رو كردن! نه تو ديپلم و نه تو كارنامه!!!!!!!! نگران نباشيد!

batlamius

New Member
لایک ها
1
سلام دوستان من جديدا خيلي كم حواس شدم مثلا چند روز پيش داشتم مي رفتم جايي ، موبايلمو تو جاكفشي جا گذاشتم ! شانس اوردم تو جاكفشي جا گذاشتم مگرنه ... كلا خيلي براي خودم جالب شدم ، با يكي كه دارم حرف مي زنم دو دقيقه بعد همون حرفو بهش ميزنم ، اونم كلي بهم مي خنده ...

davenchi

New Member
لایک ها
76
batlamius گفت
سلام دوستان من جديدا خيلي كم حواس شدم مثلا چند روز پيش داشتم مي رفتم جايي ، موبايلمو تو جاكفشي جا گذاشتم ! شانس اوردم تو جاكفشي جا گذاشتم مگرنه ... كلا خيلي براي خودم جالب شدم ، با يكي كه دارم حرف مي زنم دو دقيقه بعد همون حرفو بهش ميزنم ، اونم كلي بهم مي خنده ...
شما خوبه یه حرفو دوبار میزنید من وسط حرف زدن خودم یادم نیاد دارم درمورد چی حرف میزنم اگه یکی حرفمو قطع کنه مگه خودش دوباره موضوع متذکر بشه!.تا دلتونم بخواد سوتی میدم.اخرین سوتیم دیشب بود واسه شام مهمون داشتم میخواستم توی خورش قیمه نمک بریزم قوطی چای کرفتم دستم و یه قاشق ریختم توی خورش با یه بدبختی چایی ها رو جدا کردم(من از همه خراب ترم)

ali72

New Member
لایک ها
0
غلط املایی تا دلت بخوا سوتی دادم جدید ترینش " کوپی "

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
drali گفت
کسی جدیدا سوتی نداده؟؟
خیلی ممنون که این تاپیک رو دوباره راه انداختی . من چند بار وسوسه شدم بودم که سوتی های پارسالم رو بنویسم ولی بی خیال شدم الان هم خیلی وقت برای یادآوری خاطرات پارسال ندارم ولی قول می دم اگه از این به بعد سوتی دادم حتما بنویسمش . ( پوریا لطفا اگه سوتیم تو اردو عید رو کامل یادته بنویسش ، همون که زنبور گاوی رو بین توری و پنجره گیر انداخته بودیم . )

mehryar

مشاور فیزیک
لایک ها
61
من كلا سوتي ميدم

4شنبه هفته پيش داشتم به مظفري يه سوال جواب مي دادم يهو وسط توضيح جواب كلا سوالو يادم رفت تا 5 دقيقه يادم نيومد

بعد يه روز داشتم مئ رفتم بيروون بجاي گوشيم جاش رو بردم بعد موقع برگشت به خودم گفتم چرا كسي به من زنگ نمي زنه.

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
مال بچگیامه

یه بار میخواستم یه بازی رو حذف کنم از کامپیوتر روش کلیک کردم گزینه DELETEرا انتخاب کردم...

mohammadi9

New Member
لایک ها
336
یه روز داشتم صبحونه میخوردم ، صبحونم تموم شد قوطی پنیر پر رو گذاشتم تو ظرف شویی و لیوان چایی خالی رو گذاشتم تو یخچال!

یه بار هم لازانیا رو گذاشتم لای نون خوردم!

یه دفعه هم نون بربری رو گذاشتم لای نون لواش

MBEHNAM

New Member
لایک ها
0
شما که خوبین بابا! من امروز داشتم از راهرو بالا میومدم معلم دفاعی مو دیدم میخواستم بهش احترام بزارم بهش گفتم استاد ببخشید که من همش کلاس هاتونو میپیچونم!!! بعد از چند ثانیه فهمیدم چی گفتم قبل از اینکه جواب بده در رفتم.

آخه من توی زنگ های دفاعی میرم کلاس المپیاد حدودا 1 ماهی میشه از کلاس دفاعی فیض نبردم.

pishi72

New Member
لایک ها
77
پاسخ : سوتي زياد ميدي؟ميشه واسه ماهم بگي بخنديم؟

سوتي يكي از دوستام: طرف بهش گفته ببخشيد مزاحم شدم،اونم برگشته گفته خواهش ميكنم،خدا مزاحم شه!!!!!:24:

اين نميدونم سوتيه يا نه ولي ترم اول تو امتحان فيزيك يه سوال داده بودن با استفاده از خط كش و يه ساعت زمان واكنش دوستتونو اندازه بگيرين...تو كلاسمون خيليا نوشته بودن با خط كش ميزنيم به پاي دوستمون واكنششو با ساعت اندازه ميگيريم!:24: من اينو ننوشته بودم ولي مال منم دست كمي نداشت!:4:

اينا هم چند تا سوتي رسانه و ...

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811
پاسخ : سوتي زياد ميدي؟ميشه واسه ماهم بگي بخنديم؟

یه سوتی جالب
یه بار دبیرمون من رو از کلا س گفت برو بیرون دفتر نمره با ماژیک بیار
من رفتم دفتر جلوی معاون گفتم اجازه من من من . ..یادم رفت چی میخواستم دوباره رفتم سر کلا از دبیر پرسیدم کل کلاس هم ترکید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا