Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
درود همه دوستان!
ما كلا چون آخر مراميم!!! گفتيم به اينجا يه سر بزنيم!!
ما همچنان به قولمان وفاداريم!...چشمك

m-narvan

New Member
لایک ها
6
pozitrone گفت
آهای مهرداد!یعنی همون استاد انلی فور یو!(این لقبش تو شب شعر بود!استاد انلی بزرگ!) من این حرفو سه روز پیش به محمد جواد گفتم.همون موقع که شما ها به شدت مشغول خرزدن بودید و حکومت نظامی تو خوابگاه برقرار کردید!یعنی من نمیتونستم حرف بزنم!
اون همه لغت آناتومی رو من تو برگه ی لایتنر نوشتم یا تو؟ :D
حالا یه روز درس نخوندی در عوض سه روز درس خوندی.
بچه ها جاتون خالی.دیشب تو خوابگاه شب شعر وشاعری و خوانندگی داشتیم!
!!!!!!!!اخخخخخخخخخ در این زمینه که کلا اوضاع خوابگاه ها فاجعه است واقعا پزشکی مساوی است با خر خونی فقط.خوب من امشب تازه سایت خوابگاهمون راه افتاده و طبق قولی که داده بودم اومدم :D

kquran

New Member
لایک ها
18
داروسازها باید درس بخونن 2/3 برابر پزشکی ها ولی میدونی داروسازها کلا استعدادن....ونیازی به درس خوندن اضفی ندارن...
حیف که الان اصلا حوصله ندارم وگرنه چنان از نحوه ی نت برداریم سر کلاس آناتومی امروز می گفتم که همه انگشت به دهان بمانید...
منم یه بیماری خطرناک گرفتم...واسم دعا کنید!

mshf

New Member
لایک ها
10
فکر نکنم درباره استعداد اینجوری باشه حداقل امسال رتبه 500غیربومی دختر دانشگاه تهران اورده یعنی همه ویزگی ها بد را داره و بهترین دانشگاه را (شوخی کردم)چون خدا میدونه که تا رتبه5 و6 هزار استعداد عالی دارن

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
طبق اخبار رسیده جدید تا 4083 پسر بومی دارو تهران قبول شده!!
چه فاجعه ای!! :(

kalkal

New Member
لایک ها
0
ishalla hameye doostan haleshoon behtar beshe!!elahi amin

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
پست انحرافیه منظورشون کس خاصی نیست! کلی گفتن!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
خب بچه ها چطورین؟ما که درس نمی خونیم! این مهرداد هم درس ومشق رو رها کرده!فقط همون دوروز اول جوگیر شد درس خوند! اون دو تا هم اتاقی خرخونمون هم از اتاق ما فرار کردن رفتی یه اتاق دیگه!در عوض یه هم اتاقی آوردیم مثل خودمون اهل حال باشه! حالا سه نفری مشغول حال کردنیم! در عوض شب امتحان باید گریه کنیم!

mshf

New Member
لایک ها
10
یه پیشنهاد یه تاپیک جدید بزنید و دست از سر این تاپیک 9 صفحه ای بردارید تا اگه افراد دیگه خواستن قول بدن، قول بدن.دیگه خیلی منحرف شده مثلا خاطرات دانشگاه یا...

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
nafar 51 az mazandaran barg gabool nashode o akharin nafar gaboli geir bomi 48 vali az karaj chon bomian ba 186 bargh mikhone nafare 106 narm gabol nashode vali 300 az karaj gabol shode in akhare zolme

kquran

New Member
لایک ها
18
وای چه ظلمی...
میگما بگید این عددایی که تو نتایج نهایی زده چیه...
رتبه و رتبه آخرین نفر؟!

mshf

New Member
لایک ها
10
به گمونم تعداد کسایی که از رتیه 1 تا شما اون کد رشته را زدن این میشه رتبه شما و رتبه اخرین فرد قبولی هم به همین صورت

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
جالبه آخه هر کدومش یه رتبه مخصوص خودش داشت من حالم نشد چطوریه فقط با مقایسه فهمیدم بقیه رشته ها قبول شدن یا نه؟

پ.ن :محمد!: اون اهوازیه و علیرضا حسینی رفتن؟!

kquran

New Member
لایک ها
18
باز نفهمیدم واضح بگید لطفا!

kalkal

New Member
لایک ها
0
vazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh

mshf

New Member
لایک ها
10
بالای کارنامه را نگاه کنید یه لینک تو ضیحات هست http://www1.sanjesh.org/sarasari/88/nahsam2/help.php
مثلا دارو شیراز را در نظر بگیرید بر فرض رتبه1 کنکور انتخاب 8ام زده که اولین نفر تو دارو میشه ولی قبل از دارو پزشکی تهران قبول شده نفر بعدی که تو 100 تا انتخابش دارو شیراز را زده نفر 8 کنکوره این فرد میشه نفر دوم و من نفر 240 ام بر اساس رتبم که منم قبلش قبول شدم پزشکی و نفر 685 ام که زده اخرین نفره که قبول شده

kquran

New Member
لایک ها
18
چی میگید شما؟!
ببینید مثلا واسه من که انتخاب اولم دارو شیرازه... زده رتبه ی من 10 و رتبه ی آخرین نفر قبولی 10 ...در حالی که من فکر می کنم جز نفرای اول ورودی باشم!

لایک ها
1,316
سلام به همه دوستان!
ازم تشکر کنید

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
محمد اینطوری که خانم شفیعی گفتن درسته!
تو شاید اولین نفر کلاستون باشی ولی مثلا محمد قلی زاده اگه داروی شیراز رو زده باشه جزو اون 9 نفری میشه که از تو جلوترن. فهمیدی؟
مثلا اگه منم دارو شیراز رو زده بودم جز اون 9 نفر بودم در صورتی که خودم پزشکی یه جای دیگه قبول شده ام و نیومدم دارو شیراز

بالا