وضعیت
موضوع بسته شده است.

NGC5139

New Member
لایک ها
252
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله دوم المپیاد زیست شناسی 1394

ا ا ا چرا پستها قاطی شده؟ نوشته ی من و fa.nazarian رو زده به اسم physiology

redboy

New Member
لایک ها
208

یادتونه مرحله اول پسراونی که میخاست نتایج روبده داشت باسایت بازی می کرد،فک کنم برگشته.فک کنم دیگه داریم به مرز دیوانگی نزدیک میشیم:192:

Mahdiyeh. m

New Member
لایک ها
10

در ی کلام باشگاه سرکارمون گذاشته و ما این وسط دارم دیونه میشیم تکلیفمون هم مشخص نیست مث ارواح سرگردونیم

ADENINE

New Member
لایک ها
115

15 یا 16 تیر!!!!!! چقدر دیگه باید صبر کنیم
مگه باشگاه اطلاعیه نزده هفته دوم الان دیگه هفته دوم هم داره تموم میشه اگه منظور باشگاه از هفته دوم تیر 14 روزه باید نتایج هم تا چهاردهم بیاد
به قبولتون یه هفته استراحت کنیم تا نتایج اعلام بشه ولی این طور که معلومه این یه هفته میشه یه ماه
از کجا معلوم شاید اینا آخر ماه رمضون اعلام نتایج کردن

amirreza16

New Member
لایک ها
554

یه هفته استراحت کنیم:|مگه میشه مگه داریم؟!!!
یه هفته استراحت نمیکنیم که، کابوس میبینیم :(:(:(:( تو خواب دوره میبینیم بلند میشیم به دوره فک میکنیم خلاصه دوره در دوره هست:(:(:(

لایک ها
167

بنده یک پست دادم همین که بعد المپیاد رسیدم خونه ٬ به نظرم وقتشه دوباره پسته ارسال بشه ٬که قبول کنیم اگه قبول نشدیم تقصیر خودمون نبوده شاید ٬ باهامون بد برخورد شده :) و اصرار هم دارم که دسته جارو برقی هم بهش اضافه بشه ! O:)
.
.
.
من ٬ شما ٬ دوستم ٬ طلای پارسال ٬ کوشا پایداری ٬ خلال دندون ٬ تیر برق و تلویزیون توی این آزمون هیچ فرقی با هم نداریم...

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

بنده یک پست دادم همین که بعد المپیاد رسیدم خونه ٬ به نظرم وقتشه دوباره پسته ارسال بشه ٬که قبول کنیم اگه قبول نشدیم تقصیر خودمون نبوده شاید ٬ باهامون بد برخورد شده :) و اصرار هم دارم که دسته جارو برقی هم بهش اضافه بشه ! O:)
.
.
.
من ٬ شما ٬ دوستم ٬ طلای پارسال ٬ کوشا پایداری ٬ خلال دندون ٬ تیر برق و تلویزیون توی این آزمون هیچ فرقی با هم نداریم...
وبنده هم درهمون اوایل(فکر میکنم اولین نفری بودم که آزمون برگشته بود ونظر میداد :دی) یک پست گذاشتم
و پست این بود:
.
.
.
هجدهمین دوره المپیاد زیست شناسی:مزخرف ترین وچرت ترین دوره تاکنون
واقعا مزخرف بود چه مرحله اولش(که خیلی ها میشناسم لیاقت قبولی داشتند وقبول نشدند و افرادی هم که تماما شانسی قبول شدند) چه مرحله دومش(اون از سوالا و درضمن اونی که مرحله اولو شانسی قبول شده چه بسا مرحله دوم رو هم شانسی قبول بشه که احتمالش کم نیست) و چه اومدن کلید و نتایجش و دوره اش روهم خدا بخیر کنه

pourymt

New Member
لایک ها
86

واقعا مزخرفه!یه زمانی باشگاه دانش پژوهان الگو بود و الان ... همه کاراشون یه ایرادی داره... خیلی دوست دارم برم دوره ازشون بپرسم آخه چرا سبک سوالات رو تغیر دادید!مگه تشریحی بد بود! آخه الان امتحان تاریخ جغرافی هم خجالت میکشن ص غ بدن! واقعا براشون متاسفم!:188:

farzam

Active Member
لایک ها
149

همش باشگاه ما رود اذیت کرد یه بار هم ما یه راه پیدا کردیم اذیتشون کنیم هر چند ککشون هم نمیگزه.:85::119:
دوستان زشته.این کارو نکنید.

مثلا ما قشر المپیادی جامعه هستیم.
خیلی زشته.....

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

.
.
.
مگه میشه؟؟؟مگه داریم؟؟
درسته سوالات جالب نبود ولی بالاخره خیلی بد هم نبود.
حتما باشگاه دلیلی داشته برای تغییر سبک

NGC5139

New Member
لایک ها
252

خداااااااااااااا
چرا پستها قاطی شده...بچه ها خواهشا این کدهای بالای مطالبو موقع نقل قول کردن چک کنید همه اسما رو داره جابجا میزنه .توجه بنمایید...
راستی من الان زدم ب باشگاه
گفتم:نتایج کی میاد؟:115:
گفتن :هفته دوم :/
_ ببخشید ولی دوستام تماس گرفتن گفته بودین15 ام 16 ام میاد این صحت داره؟
_خب هفته دوم تیر ینی همون15-16 ام دیگه!!!!
_خیلی ممنون.خب نمیشه زودتر بزنید الان 7-8هزار نفر منتظر نتایجن و موسسه های کنکوری و .. الان یا ثبت ناماشون تموم شده یا تا2روز دیگه مهلت داره ، بچه هاهنوز نمیدونن تکلیفشون..(حرفم را قطع نمودندی )
_خواهرم الان بنظر شما7-8هزار نفر همشون میخوان برن موسسه ثبت نام کنن؟:176:ببینید براساس چیزی ک کمیته ها تصمیم گرفتن کلاسا بعد ماه رمضان شرو میشه و ماهم نتایجو دیرتر میزنیم...علت دیگه ای هم نداره..تا قبل از شب های قدر نتایج زده میشه...
_خیلی ممنون.:(

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دوستان زشته.این کارو نکنید.

مثلا ما قشر المپیادی جامعه هستیم.
خیلی زشته.....

بچه ها خواهشا توجه بنمایید بعضی چیزا کاملا جنبه فان داره انقدر سریع جبهه نگیرید!:81:
آخه واقعا به شخصیت های ما میخوره؟
که اینطوری جبهه میگیرید؟؟؟عجب....بعضی از دوستان عین پاسخگویین تلفن باشگاه برخورد میکنن بعضی وقتا اصن آدم شک میکنه نکنه نفوذی باشن بین ما!!!این تایپک همینطور ک از اسمش مشخصه فعلا فضای سرگرمی ماست (تا اعلام نتایج البته...)
(قبول دارم که نباید بد دهنی کرد نباید ب باشگاه و کمیته (یا حتی به همدیگه)توهین کرد بچه های اینجا هم چنین کاری نمیکنن و توهین و غیره اصلا شوخی و فان محسوب نمیشه.اما دقیقا مشخصه چی جدیه چی شوخی!یکم آروم تر...

درضمن جناب فیزیولوژی لطفا لطفا لطفا کدهارو موقع نقل قول تغییر ندید لطفاااااااا!الان مطلبو از j.khanali نقل کردین ، میزنه ک از من نقل کردین دیروز هم پستهای یکی دیگه رو نقل کردین ب اسم یکی دیگه میزد....

آخرین ویرایش توسط مدیر

negar Abi

New Member
لایک ها
177

من دیگه نمیتونم تا 15م صبر کنم دیگه .... اه....
خسته شدم بخدا...
از 26خرداد هر روز به امید اینکه نتایجو بزنن هی میرفتم تو سایت باشگاه.... دیگه تک تک نوشتهای تویه سایتو حفظ شدم...:81::(

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

مگه میشه؟؟؟مگه داریم؟؟
درسته سوالات جالب نبود ولی بالاخره خیلی بد هم نبود.
حتما باشگاه دلیلی داشته برای تغییر سبک[/QUOTE]

فک میکنم اصلی ترین دلیل کمیته برای اینه که در 2018 که ibo تو ایران برگزار میشه هرچهارتا مدال طلا بشه
باید دید تاچه حد میتونن به هدفشون برسن

fa.nazarian

New Member
لایک ها
207

من از همین الان به پذیرفته شدگان تبریک میگم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون موفق و پیروز باشن
منکه دیگه تا ۱۵نمیام
حوصلم سر رفت:216::216:
هیچکی هم نیست که زیرشو خاموش کنه:188:

anahidpak

New Member
لایک ها
244

بابا من خسته شدم یه دو روز رفتم مسافرت به هربود سپرده بودم چک کنه صدا مبایل میود من فشارم می افتاد:17::189::214:

لایک ها
137

بابا ول کنین شماهاهما ......بشینین حالشو ببرین stronghold legend بازی کنین......به جان خودم دوروز اینور اونور فرقی تو نتایج کنکور نمیذاره.......اون موسساتم بعدا میشه ثبت نام کنین.....همش بازار داغیه............

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام،دوستای من باورکنین بهتون قول میدم بخاطر اینکه اینقدر استرس دارید پشیمون میشید ها!نگید نگفتی!مگه چی میخواد بشه؟مگه کنکور چیه؟یه نگاهی به خودتون بندازید شما ها مثلا برترهای کشور هستید و قطعا هم هستید!!!بابا بقیه کلی جون میکنن درصدهای شماهارو بگیرن چه خبرتونه؟؟؟؟حاضرم قول بدم اونیکه الان راحت استراحت و خوشگذرونیشو بکنه و حتی!اگه قبول هم نشه از بقیه جلوئه!
دوستان خسته میشید باورکنید بعد اعلام نتایج شاید بعضیا امیدشونو ازدست بدن،بنظرم بهتره تو این تاپیک درباره ی سرنوشت تون حرف بزنین و به هم کمک کنید،خستگی فقط جسمی نیست خیلیا وقت خوندن کنکور یکدفعه میبرن و ادامه نمیدن.
زندگیو سخت نکنید!عمر گران میگذرد خواهی نخواهی....!:115:

anahidpak

New Member
لایک ها
244

سابقه نشون داده که جوابا یه هفته قبا دوره میاد دوره ۲۹ شروع میشه پس جوابارو ۲۲ تیر میگن:176:

Sani_2

New Member
لایک ها
547

سابقه نشون داده که جوابا یه هفته قبا دوره میاد دوره ۲۹ شروع میشه پس جوابارو ۲۲ تیر میگن:176:
سابقه امسال رو وللش
قرار بود اخر خرداد بیاد شد اواسط تیر
پس دیگه امسال مث هرسال نیس

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

بابا ول کنین شماهاهما ......بشینین حالشو ببرین stronghold legend بازی کنین......به جان خودم دوروز اینور اونور فرقی تو نتایج کنکور نمیذاره.......اون موسساتم بعدا میشه ثبت نام کنین.....همش بازار داغیه............
شما که بازی استراتژیک میکنید چرا نمیشینی company of heroes 1&2 بازی کنی؟؟؟؟؟
آدم رو به میدان جنگ میبره فوق العاده است
مخصوصا اگه شما ورماخت باشید خیلی خوبه

anahidpak

New Member
لایک ها
244

سابقه امسال رو وللش
قرار بود اخر خرداد بیاد شد اواسط تیر
پس دیگه امسال مث هرسال نیس
من گفتم باشگاه بر اساس تاریخ دوره جوابا رو میده تازیاد رو مخشون نرن امسال چون دوره دیر شروع میشه دیر جوابا رو دادن وگرنه زیست که تستیه رو تا حالا ۱۰۰ بار صحیح کردن مگرنه که جواب تستی کامپیوتر ۱۲ خرداد اومد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا