وضعیت
موضوع بسته شده است.

bihamta

New Member
لایک ها
345
فقط خدا باید بهمون رحم کنه!!!!
پروردگارا این جوانان ما را موفق بگردان!!!!

afshin

New Member
لایک ها
71
yoyo گفت
یه خبر امسال برای گروه تجربی 2 تا دفترچه میدن یعنی زمین رو با اختصاصی با هم میدن
جالبتر اینه که پاسخبرگ سال های قبل 2 تا بوده امسال 1 پاسخبرگ داره

توسط مشاور تالار به فارسی تبدیل شد:
چی می گی دوست عزیز؟

اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه؟

ولی........

[hr:9bb83a2d42]
تذکر: انگلیسی نوشتن خلاف قوانین تالار گفتمان است. مشاور تالار : milad_imo09

afshin

New Member
لایک ها
71
توسط مشاور تالار به فارسی تبدیل شد:

من 1000 درصد مطمئنم اینطوری نیست....

[hr:ae9e989958]
تذکر: 1. انگلیسی نوشتن خلاف قوانین تالار گفتمان است.
2. دو پست پشت شر هم در یک تاپیک خلاف قوانین تالار گفتمان است. مشاور تالار : milad_imo09

mecha

New Member
لایک ها
0
afshin گفت
man 100000 darsad motmaenam intor nist
!!!
یه پیک سنجش بگیرین یا به سایت سنجش سر بزنین تا این 100000 درصد به 0 برسه!

pirate17

New Member
لایک ها
40
Ar3zo0 گفت
SOMEONE گفت
bihamta گفت
اینطور که بووش میاد امسال سال قوییه.من میترسم کمی از امسال!!!

آزمون آخر سنجش كارناممو كه گرفتم شاخ در آوردم . رتبه ي معادل كنكور 88 ، 29 رتبه ي منطقه 1 ،400
بعد كه با مشاورم حرف زدم فهميدم قضيه ازين قراره كه بله،حق با بي همتاست ،بچه هاي امسال قويتر از پارسالند و ظاهرا تعداد زياديشون زير آب به سر ميبردند و حالا كه آخر راهه ظاهر شدن و ما رو انگشت به دهن گذاشتن!!!
خدا كمكمون كنه تو كنكور چون انگاري يه تعداد ديگه هنوز زير آبن و قراره يهو ظاهر بشن!!!

سنجش بر چه اساسی رتبه ها رو تخمین می زنه؟ سطح سوالا که زمین تا آسمون فرق داره با کنکور. واقعا اطمینانی بهش هست؟
تو سنجش تعداد شرکت کننده های منطقه 1 مخصوصا تهران خیلی زیاده.احتمالا تهرانیا رتبه در شهرشون 2 برابر کشوریشونه ولی منطقه 2 خیلی کمه.من تو سنجش رتبه ی سهمیم تقریبا 2/7 رتبه ی کشوریم شد ولی همیشه قلم چی رتبه در منطقم بیشتر از نصف رتبه ی کشوریم می شه.قلم چی منطقه 2 خیلی زیاد داره.با توجه به اسون بودن سوالا دور از انتظار نیس که رتبه ی معادل کنکور و رتبه ی سنجش انقد با هم فرق کنن.فک نمی کنم اطمینانی بهش باشه.فک کنم باید قلم چیو با سنجش جمع کنیم یه رتبه ی درس حسابی دستمون بیاد...

بچه ها قلم چی اصلا سوال غلط نداره!شاید کل سال 89-90 ما 3 تا به زور ازش پیدا شه!
یه چیزیم تازه یادم افتاده خود اقای قلم چی گفتن خیلی سخت بودن سوالا واسه اینه که اگه کنکورم یه وقت چند تا سوالش خیلی سخت شد هول نکنیم و یادمون باشه که ازمونی به اون سختی دادیم و وضعیت چطوری بوده توش!فک کنم که نه مطمئنم حق دارن چون من وقتی غلطامو می دیدم دیدم هرچی بلدم بودم از هول یادم رفته کلی نزده و سوتی اضافی دادم(کلی=25 تا اینا!)

راستی جای همتون خالی این جا هوا خیلی خنکه!(ماشاالله چش نخوره!) چن روز قبلم یه تگرگی بارید از گیلاس بزرگ تر!
کلیم شیشه شیکوند!

pirate17

New Member
لایک ها
40
نه کنکوریو چه به فوتبال!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
salam bacheha
nemidoonam chi shud guftam ye posT bezaram kheiliatoon nemishnasinam
dar hamin had bedoonin ke parsal manam mese khudetoon boodam

alan be onvane rish sefid
bayad begam ke:

khub midoonin shayad baziatoon yekam negaran bashin alan ke khub kamelan tabiEye shayad fek mikonin ke hichi balad nisin o kheili chiza yadetoon rafte yani man ke parsal intorE boodam alan mikham betoon begam ke in taghriban adiye yani man to uni fahmidam ke kamelan adiye o aksare bacheha intorE boodan

say konin to in chan ruzarameshuntono hefz konin o bish az had negaran nabashin(kamiish lazeme
)
tavakol dashte bashin ta bishtar aroom shino ba dide mosbat be khudetoon va talasheto nega konin o in chan ruz monde(age eshtebah nakonam 10ome emsal)
mese ghabl khub talash konin o faghat ruze akharo ya nakhunin ya kam bekhunin

motmaen bashin hame chi khub tamoom mishe dar hade talashetoon natije migirin mage inke ye kheyri to kar bashe

hamin dige
hamatoon movafagh bashin:)

bihamta

New Member
لایک ها
345
pooyan101 گفت
رفتی افریقای جنوبی
اااااااااا زبونتو گاز بگیر!!!!ایشون و فوتبال؟؟؟؟
اگه ایشون برن آفریقای جنوبی کی خر بزنه؟؟؟کی میخواد رتبه ی 1 رقمی منطقه 2 بشه؟؟؟

irmath

Member
لایک ها
4
bihamta گفت
pooyan101 گفت
رفتی افریقای جنوبی
عوضش جاتون خالی من به خاطر اینکه با فراست تبتل و انقطاع از کنکور را پیشه کردم به غیر سه تا بازی همه ی بازی ها را دیدم. میشه کنکور را سال دیگه داد ولی جام جهانی سال دیگه اتفاق نمی افته .
امشب هم غنا و آلمان را داد عجب بازی باحالی بود همش به هم حمله میکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این جمله نمیدوم ولی یه جوری میگه که انگار رتبه یک کشور با رتبه 1 منطقه دو فرق میکنه.
منم میگم که سال دیگه رتبه ی یک کشور و منطقه دو مال منه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
irmath جدی جدی سال بعد؟؟؟؟؟؟ بیخیال بابا

bihamta

New Member
لایک ها
345
irmath گفت
bihamta گفت
pooyan101 گفت
رفتی افریقای جنوبی
عوضش جاتون خالی من به خاطر اینکه با فراست تبتل و انقطاع از کنکور را پیشه کردم به غیر سه تا بازی همه ی بازی ها را دیدم. میشه کنکور را سال دیگه داد ولی جام جهانی سال دیگه اتفاق نمی افته .
امشب هم غنا و آلمان را داد عجب بازی باحالی بود همش به هم حمله میکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این جمله نمیدوم ولی یه جوری میگه که انگار رتبه یک کشور با رتبه 1 منطقه دو فرق میکنه.
منم میگم که سال دیگه رتبه ی یک کشور و منطقه دو مال منه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز یکم چشمتونو بهتر باز کنید میبینید که من نوشتم رتبه ی 1 رقمی منطقه 2 نه که رتبه 1 منطقه 2.
خدا بگم این سازمان سنجش رو چیکارش کنه که اینقد فشار رو بچه ها میاره که فارسی سلیس رو اشتباه میخونن...
در ضمن بله فرق میکنه!

m-s

New Member
لایک ها
129
بچه ها کسی هست که امروز آزمون قلمچی رو داده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
ما آزمونمون امروز بود

اینقدر آسون بود که سر آزمون تو حیرت کارای جناب قلمچی موندم

عمومیا که چرت بود اختصاصیا هم سطحش از قبل خیلی پایین تر اومده بود<o:p></o:p>
واسه فرداتون خوشحال باشین و حتما حتما حتما برین آزمون چون خیلی با قبلیا فرق داره مشابه کنکوره<o:p></o:p>
دفترچه زمین و با اختصاصیا دادن قراره کنکورم همین بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که کل وقت زمینو دادم به بقیه اختصاصیا<o:p></o:p>
ای خدااااااااااااااااااااااا چی میشد کلا زمینو حذف میکردن؟

parinaz

New Member
لایک ها
2
واقعا؟ پس ای کاش منم درس میخوندم اینقد ناامید بازی در نمیاوردم!

arash_63

New Member
لایک ها
0
ای خدااااااااااااااااااااااا چی میشد کلا زمینو حذف میکردن؟[/quote]

کاملا باهات موافقم...
بدترین درس دنیا....>زمین شناسی
مخصوصا اسم سنگهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

yoyo

New Member
لایک ها
7
زمین که درس باحالیه اگه خیلی نپیچوننش

irmath

Member
لایک ها
4
bihamta گفت
دوست عزیز یکم چشمتونو بهتر باز کنید میبینید که من نوشتم رتبه ی 1 رقمی منطقه 2 نه که رتبه 1 منطقه 2.
خدا بگم این سازمان سنجش رو چیکارش کنه که اینقد فشار رو بچه ها میاره که فارسی سلیس رو اشتباه میخونن...
در ضمن بله فرق میکنه!
دیگه بدتر . این چه فحشی است که میدی؟؟من منظورم اینه که رتبه ی یک کشور اگه آرمین بذاره مال پایرت است.تو نظر دیگه ای داری؟؟؟؟؟؟

m-s

New Member
لایک ها
129
yoyo گفت
زمین که درس باحالیه اگه خیلی نپیچوننش

من که امسال اصلا نتونستم با زمین کنار بیام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
همیشه روزایی که زمین داشتیم میموندم خونه درس دیگه ای میخوندم

هرچند آخر سال واسه غیبتای سرسامم آورم تو 1روز خاص توبیخ شدم

ولی کلی صفا کردم بدون زمبن <o:p></o:p>
البته این خوشی کاملا ناپایدار بود چون روز آزمون همه درصدام بالا بود تراز زمین میومد 4000 گند میزد به هرچی ترازه<o:p></o:p>
نمیدونم بقیه بچه ها چقدر زمین میخوندن که درصد 0 اینقد تراز کمی داشت<o:p></o:p>
بهرحال دعا میکنم سالای بعد این زمین حذف بشه حداقل به ما که نرسید بقیه 1 صفایی کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا