وضعیت
موضوع بسته شده است.

pirate17

New Member
لایک ها
40
bihamta گفت
pooyan101 گفت
رفتی افریقای جنوبی
اااااااااا زبونتو گاز بگیر!!!!ایشون و فوتبال؟؟؟؟
اگه ایشون برن آفریقای جنوبی کی خر بزنه؟؟؟کی میخواد رتبه ی 1 رقمی منطقه 2 بشه؟؟؟
خواهش می کنم دیگه این طوری نگین چون این اتفاق نمیفته و با توجه به وضع خراب من که رتبم میاد....اووووه
ابروم چند برابر می ره

قلم چی امروز اسون تر شده بود ولی من بازم گند زدم!اصلا کارمه این گند زدن!ریاضیش از کنکور سخت تر بود فک کنم فیزیکش تو همون سطح بود شیمیو نمی دونم!عمومیاش بابا کلی سخت تره از کنکور

من اخر نفهمیدم شما به چی می گین خر زدن!

لایک ها
7
آزمون امروز آسون بود!!!!اونقد خوب بود که حوصله زدن نداشتم!خیلی از سوالای فیزیکو نخوندم!!!!!!!!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
گزینه 2 از این کارا سر آزمون 11و 12 سر ما آورد.
دیگه نمیکشیدی سر درد میگرفتی سر جلسه...میخواستی واقعا گریه کنی...هر چی حل کنی جواب تو گزینه ها هست...راهه درست میری جواب غلط میشه!!!!!

اما الان وقت سخت گرفتن نیست که بخوایم خودمون رو جمع جور کنیم!

m-s

New Member
لایک ها
129
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بازم زمین!!!!!!!!!!!!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
من دیگه واقعا نمیدونم به مامانم چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ریاضی ترازش 8200 فیزیک 7300عربی نزدیک 8000 zaban 7000b bala زمین 4000

<o:p> </o:p>
خدایا((بای ذنب قتلت))البته فعلشو باید ببرم متکلم چون مونث غایبه

bihamta

New Member
لایک ها
345
بچه ها من امشب برای افزایش روحیه میرم عروسی

برا همتون دعا میکنم.

در ضمن اونایی که میخوان برن اعتکاف دعا کنید همه رو!

لایک ها
12
اره والا

عروسی های امروزی هم جایه دعا کردنن !!!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
zhrs گفت
SOMEONE گفت
bihamta گفت
اینطور که بووش میاد امسال سال قوییه.من میترسم کمی از امسال!!!

آزمون آخر سنجش كارناممو كه گرفتم شاخ در آوردم . رتبه ي معادل كنكور 88 ، 29 رتبه ي منطقه 1 ،400
بعد كه با مشاورم حرف زدم فهميدم قضيه ازين قراره كه بله،حق با بي همتاست ،بچه هاي امسال قويتر از پارسالند و ظاهرا تعداد زياديشون زير آب به سر ميبردند و حالا كه آخر راهه ظاهر شدن و ما رو انگشت به دهن گذاشتن!!!
خدا كمكمون كنه تو كنكور چون انگاري يه تعداد ديگه هنوز زير آبن و قراره يهو ظاهر بشن!!!

نه خیر اینطوری ام نیست... یه نگاه به درصدهای خوشگلتون بکنید....درصدهاتون با کنکوری پارسال مقایسه می شه ....اگه کنکور پارسال یکی درصدهای شما رو می زد 29 می شد...اما از اونجایی که معما چو حل گشت آسان شود و آقای سنجش هم معمای حل گشته ی آسون شده آورد همه درصدا رفت بالا... اما حقیقت اینه که شما در منطقه نفر چهارصدمی....البته قطعا بهترید...این فقط یه عدده
دوست عزيز متوجه استدلالتون نشدم.اگه سوال سخت باشه برا همه سخته اگه هم آسون باشه برا همه آسونه و تو رتبه ها خيلي تاثير نميذاره (جز يه عده انگشت شمار بين برترها كه به دلايل روحي!!! عقب ميافتن) من معتقدم افزايش جامعه آماري اونم از نوع بچه هاي قوياين اختلافو ايجاد كرده نه معماي حل شده!

zhrs

New Member
لایک ها
0
SOMEONE گفت
zhrs گفت
SOMEONE گفت
bihamta گفت
اینطور که بووش میاد امسال سال قوییه.من میترسم کمی از امسال!!!

آزمون آخر سنجش كارناممو كه گرفتم شاخ در آوردم . رتبه ي معادل كنكور 88 ، 29 رتبه ي منطقه 1 ،400
بعد كه با مشاورم حرف زدم فهميدم قضيه ازين قراره كه بله،حق با بي همتاست ،بچه هاي امسال قويتر از پارسالند و ظاهرا تعداد زياديشون زير آب به سر ميبردند و حالا كه آخر راهه ظاهر شدن و ما رو انگشت به دهن گذاشتن!!!
خدا كمكمون كنه تو كنكور چون انگاري يه تعداد ديگه هنوز زير آبن و قراره يهو ظاهر بشن!!!

نه خیر اینطوری ام نیست... یه نگاه به درصدهای خوشگلتون بکنید....درصدهاتون با کنکوری پارسال مقایسه می شه ....اگه کنکور پارسال یکی درصدهای شما رو می زد 29 می شد...اما از اونجایی که معما چو حل گشت آسان شود و آقای سنجش هم معمای حل گشته ی آسون شده آورد همه درصدا رفت بالا... اما حقیقت اینه که شما در منطقه نفر چهارصدمی....البته قطعا بهترید...این فقط یه عدده
دوست عزيز متوجه استدلالتون نشدم.اگه سوال سخت باشه برا همه سخته اگه هم آسون باشه برا همه آسونه و تو رتبه ها خيلي تاثير نميذاره (جز يه عده انگشت شمار بين برترها كه به دلايل روحي!!! عقب ميافتن) من معتقدم افزايش جامعه آماري اونم از نوع بچه هاي قوياين اختلافو ايجاد كرده نه معماي حل شده!
می گم سوال تکراری بود که همه بالا زدن وگر نه اگه این امتحان رو از شما پارسال می گرفتن چون دیگه برات تکراری نبود..400 می شدی...اما حالا که تکراریه ازت گرفتن شدی 29
در ضمن اگه کسی پارسال این درصد رو می زد 29 می شد
شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
irmath گفت
من چندتا سوال ریاضی وقت کم آوردم
بچه های ریاضی که کانون دادند به نظرتون سطح کنکور چقدر با این آزمونی که امروز دادیم فرق میکنه به نظر من کنکور فیزیکاش سخت تره شیمی اش هم مثل قلم چی است و ریاضی اش هم ساده تر است شما چی میگین؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا سطح شیمیش با کنکور یکیه؟؟؟ من 50 زدم!!!
ریاضیاش نسبت به کنکور جدید تره! سر جلسه به فکر آدم نمی رسه. ولی تو خونه که میام حل می کنم به خودم لعنت می فرستم چون سخت نیست. نمی دونم فکر کنم ابتکار بیشتری می خواد.
راجع به فیزیک نظر خاصی ندارم ولی درصدای کنکورای سال های قبلم - البته تو خونه- بیشتره

پری ناز؟؟؟
اگه تو مسری بمیری من باید مسر باشم چی کار کنم؟یه ذره روحیه...

Selena_R

New Member
لایک ها
24
Ar3zo0 گفت
irmath گفت
بچه های ریاضی که کانون دادند به نظرتون سطح کنکور چقدر با این آزمونی که امروز دادیم فرق میکنه به نظر من کنکور فیزیکاش سخت تره شیمی اش هم مثل قلم چی است و ریاضی اش هم ساده تر است شما چی میگین؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا سطح شیمیش با کنکور یکیه؟؟؟ من 50 زدم!!!
ریاضیاش نسبت به کنکور جدید تره! سر جلسه به فکر آدم نمی رسه. ولی تو خونه که میام حل می کنم به خودم لعنت می فرستم چون سخت نیست. نمی دونم فکر کنم ابتکار بیشتری می خواد.
راجع به فیزیک نظر خاصی ندارم ولی درصدای کنکورای سال های قبلم - البته تو خونه- بیشتره

پری ناز؟؟؟
اگه تو مسری بمیری من باید مسر باشم چی کار کنم؟یه ذره روحیه...
نترسین بابا کنکور چیزی نیست که...همتون با آرامش میرین آزمونو می دین میاین بیرون میگین من تک رقمی میشم.

irmath

Member
لایک ها
4
yoyo گفت
irmath گفت
کجای شیمی با کنکور شبیه ؟اگه شیمی آزمون امروز رو با شیمی ریاضی88 مقلیسه کنی میفهمی

منظورت اینه که کنکور سخت تره یا آسون تر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی در بررسی ریاضی و فیزیک آزمون امروز مشاهده شد که بنده 13 تا سوال را با بی دقتی از دست دادم یا یعنی یا اشتباه خوندم یا تو محاسبات اشتباه کردم!!!!!!!!!

حال کنید ببینید چه رکوردی زدم!!!!!!!!!!!
الان ساعت از 12 گذشته ولیهبری از توزیع کارت نیست
مگه نباید از سایت
sanjesh.org
کارت بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bihamta

New Member
لایک ها
345
عیدتون مبارک.

کارتها اومد

mecha

New Member
لایک ها
0
من افتادم مدرسه ی خودمون.
پارسال پیش بودم...
در ضمن "مصر" درسته نه "مسر"!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
من یه جا بی کولر افتادم!!!!!!!!!!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
من کنکور زبانم افتاده دانشکده ریاضی دانشگاه امیرکبیر

اوون یکیم منطقه ی خودمونه یه هنرستانه بد نیست.

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
من افتادم دبیرستانی که 4 سال پیش امتحان ورودی نمونه دولتی داده بودم....!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
hmggi گفت
parinaz گفت
من یه جا بی کولر افتادم!!!!!!!!!!!!!!!!!
از کجا می دونی بی کولره؟
مدرسه نمونه دختران! رفتی؟ ما قلم چیامون اونجا بود! البته ما تو کلاساش آزمون میدادیم! و شنیدم که گویا محل برگزاری کنکور سالن امتحناتشه! رفتی؟ یه سالن خیلی گنده! فک کنم 3 تا اسپیلت داره! اما سالن برای اون سالن به اون گندگی جوابگو نیس که!

hmggi

New Member
لایک ها
0
من فکر می کردم کنکورو فقط تو دانشگاه ها می ذارن. چون داداشم که دو سال پیش کنکور داده بود هر دوتاشو (ریاضی+زبان) تو دانشگاه داده بود. مثل اینکه فکرم شدیدا اشتباه بوده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا