وضعیت
موضوع بسته شده است.

m-s

New Member
لایک ها
129
من میدونم ایران کجاست!!!!!!!!!!!!!!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
ولی نمیدونم جام جهانی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟<o:p></o:p>
با المپیک فرق داره؟

نخندین خواهشا
خب آخه هیچ کس تو خونواده ی ما حتی پسراشم فوتبال نگاه نمیکنن

mecha

New Member
لایک ها
0
m-s گفت
بچه ها کسی هست که امروز آزمون قلمچی رو داده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
ما آزمونمون امروز بود

اینقدر آسون بود که سر آزمون تو حیرت کارای جناب قلمچی موندم

عمومیا که چرت بود اختصاصیا هم سطحش از قبل خیلی پایین تر اومده بود<o:p></o:p>
واسه فرداتون خوشحال باشین و حتما حتما حتما برین آزمون چون خیلی با قبلیا فرق داره مشابه کنکوره<o:p></o:p>
دفترچه زمین و با اختصاصیا دادن قراره کنکورم همین بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که کل وقت زمینو دادم به بقیه اختصاصیا<o:p></o:p>
ای خدااااااااااااااااااااااا چی میشد کلا زمینو حذف میکردن؟
این که دیگه با سنجش تداخل نداره. چرا امروز گرفتن ازتون؟!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
شما کنکوری ها درس می خونید یا ریاضت می کشید؟
ریاضت می کشیم اگه حوصلمون اومد یکمی هم درس می خونیم.....دارم تمرین می کنم با یدونه خرما 6 ماه زندگی کنم ، نمیشه...

واقعا نمی دونی!!!!!
استفهام انکاری بود (نمی دونم چیه ها)

bihamta

New Member
لایک ها
345
آره ریاضت...
اما بستگی به نوع ریاضتی که میکشید...
ما ریاضت یه سری چیزای مسخره رو کشیدیم(من موهام سفید شد سر همین ریاضتا!)...اما شما خواهشا ریاضت درس بکشید،خواهشا(خطاب به کنکوری های 90)

لایک ها
12
[/quote]
استفهام انکاری بود (نمی دونم چیه ها)[/quote]

نه پرسش مایل به تعجب بود؟؟؟؟؟

yoyo

New Member
لایک ها
7
حالا با توجه به این که زمین شناسی رو با اختصاصی میدن احتمال داره واسه زمین به زیر گروه 1 ضریبی قائل بشن؟

afshin

New Member
لایک ها
71
نخیر..
ضریب نداره
در واقع از پشت به کسایی که زمین خونده بودن خنجر زدن

ضمنا من فونت فارسی ندارم...

[hr:3491939202]
دوست عزیز تا وقتی که شما فونت فارسی بر روی سیستمتون نصب کنید بنده پیاماتون رو به فارسی تبدیل می کنم.موفق باشید
[center:3491939202]milad_imo09[/center:3491939202]

yoyo

New Member
لایک ها
7
اتفاقا واسه اونایی که خوندن میتونه خیلی مفید باشه چون همون کسایی که مثلا 10 20 درصد میزنن همونم نزنن پس هرچی نزنن بهتر ما میزنیم تراز میره بالاتر
تو سنجش طوری بود که تراز فیزیک با درصد 90 با 50 زمین یکی بود

Selena_R

New Member
لایک ها
24
من از زمین خوشم نمیاد (اصلا)
هر کی خوشش میاد علتشو به منم بگه تا خوشم بیاد....

zhrs

New Member
لایک ها
0
SOMEONE گفت
bihamta گفت
اینطور که بووش میاد امسال سال قوییه.من میترسم کمی از امسال!!!

آزمون آخر سنجش كارناممو كه گرفتم شاخ در آوردم . رتبه ي معادل كنكور 88 ، 29 رتبه ي منطقه 1 ،400
بعد كه با مشاورم حرف زدم فهميدم قضيه ازين قراره كه بله،حق با بي همتاست ،بچه هاي امسال قويتر از پارسالند و ظاهرا تعداد زياديشون زير آب به سر ميبردند و حالا كه آخر راهه ظاهر شدن و ما رو انگشت به دهن گذاشتن!!!
خدا كمكمون كنه تو كنكور چون انگاري يه تعداد ديگه هنوز زير آبن و قراره يهو ظاهر بشن!!!

نه خیر اینطوری ام نیست... یه نگاه به درصدهای خوشگلتون بکنید....درصدهاتون با کنکوری پارسال مقایسه می شه ....اگه کنکور پارسال یکی درصدهای شما رو می زد 29 می شد...اما از اونجایی که معما چو حل گشت آسان شود و آقای سنجش هم معمای حل گشته ی آسون شده آورد همه درصدا رفت بالا... اما حقیقت اینه که شما در منطقه نفر چهارصدمی....البته قطعا بهترید...این فقط یه عدده

zhrs

New Member
لایک ها
0
اااا جدی جدی رفتین قلمچی همتون؟؟؟؟؟؟؟؟ای وای من چی پس؟؟؟؟؟

m-s

New Member
لایک ها
129
بچه ها آزمون چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m-s

New Member
لایک ها
129
mecha گفت
m-s گفت
بچه ها کسی هست که امروز آزمون قلمچی رو داده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
ما آزمونمون امروز بود

اینقدر آسون بود که سر آزمون تو حیرت کارای جناب قلمچی موندم

عمومیا که چرت بود اختصاصیا هم سطحش از قبل خیلی پایین تر اومده بود<o:p></o:p>
واسه فرداتون خوشحال باشین و حتما حتما حتما برین آزمون چون خیلی با قبلیا فرق داره مشابه کنکوره<o:p></o:p>
دفترچه زمین و با اختصاصیا دادن قراره کنکورم همین بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که کل وقت زمینو دادم به بقیه اختصاصیا<o:p></o:p>
ای خدااااااااااااااااااااااا چی میشد کلا زمینو حذف میکردن؟
این که دیگه با سنجش تداخل نداره. چرا امروز گرفتن ازتون؟!

اینجا بازم تداخل آزمون بود ولی نه واسه ما!!!!!!!!!!!!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
امروز آزمون دبیرستان نمونه بود حوزه ی آزمونا با هم تداخل پیدا کرد ما پنج شنبه دادیم<o:p></o:p>
از این حرصم در میاد که روز آزمونایی که سنجش و کانون با هم بود من کلی التماس مسوول اینجارو کردم که کانون بعد از ظهر جمعه باشه گفت آقای قلمچی گفتن نه مسوولیت داره واسمون<o:p></o:p>
حالا ما 1 روز زودتر دادیم مسوولیت نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yoyo

New Member
لایک ها
7
zhrs گفت
اااا جدی جدی رفتین قلمچی همتون؟؟؟؟؟؟؟؟ای وای من چی پس؟؟؟؟؟
آزمون قبلی رو قلم چی سخت گرفت تا به بچه ها بگه که خودشون رو جم و جور کنن آزمون امروز هم سطح سوالاتش استاندارد که نمیشه گفت ولی در کل خوب بود

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
راحت بود نسبت به قبلیا ولی جالب ندادم. هوای حوزه خیلی بد بود

parinaz

New Member
لایک ها
2
من مسرم بمیرم!!!!!

این چه وضعه آزمون دادنه!
من هیچی نمیشم!

irmath

Member
لایک ها
4
من چندتا سوال ریاضی وقت کم آوردم
بچه های ریاضی که کانون دادند به نظرتون سطح کنکور چقدر با این آزمونی که امروز دادیم فرق میکنه به نظر من کنکور فیزیکاش سخت تره شیمی اش هم مثل قلم چی است و ریاضی اش هم ساده تر است شما چی میگین؟؟؟؟؟؟؟؟

parinaz

New Member
لایک ها
2
موافقم! اما به نظر من عمومیاش سوالاش قشنگتره آخه این قلم چی عمومیاش غیر قابله درکه!

yoyo

New Member
لایک ها
7
irmath گفت
من چندتا سوال ریاضی وقت کم آوردم
بچه های ریاضی که کانون دادند به نظرتون سطح کنکور چقدر با این آزمونی که امروز دادیم فرق میکنه به نظر من کنکور فیزیکاش سخت تره شیمی اش هم مثل قلم چی است و ریاضی اش هم ساده تر است شما چی میگین؟؟؟؟؟؟؟؟
کجای شیمی با کنکور شبیه ؟اگه شیمی آزمون امروز رو با شیمی ریاضی88 مقلیسه کنی میفهمی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا