وضعیت
موضوع بسته شده است.

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
بچه ها خیلی به این چیزا اهمیت ندین چون استرس میگیرید!
هرچی پیش اومد بگین شرایط برای همه آدمای توی اون سالن همه چی همین طوری اه!
تازه فک کردین بقیه حوزه ها هتل 6 ستاره اس؟!

parinaz

New Member
لایک ها
2
hmggi گفت
من فکر می کردم کنکورو فقط تو دانشگاه ها می ذارن. چون داداشم که دو سال پیش کنکور داده بود هر دوتاشو (ریاضی+زبان) تو دانشگاه داده بود. مثل اینکه فکرم شدیدا اشتباه بوده.
تو گرگان حوزه پسرا هر سال دانشگاه منابع طبیعیه اما دخترارو میفرستن مدارس! البته دانشگاه پزشکی هم هستا اما چون خارج شهره حوزه نمیشه!

pirate17

New Member
لایک ها
40
حوزه ی مام دانشگاه پیام نوره.خدارو شکر یکم دوره از جاهای شلوغ!

بچه ها اشکالی نداره اگه من این جا چند تا اشکال ازتون بپرسم؟!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
تازه فک کردین بقیه حوزه ها هتل 6 ستاره اس؟!
یکی از حوزه های کنکور اراک هتل امیرکبیره!!!! شوخی کردم...

این چند روزه اعصابم خورد شده....دلتای معادله دوجمله ای هم یادم رفته......شما هم مثل من شدید؟

bihamta

New Member
لایک ها
345
pirate17 گفت
حوزه ی مام دانشگاه پیام نوره.خدارو شکر یکم دوره از جاهای شلوغ!

بچه ها اشکالی نداره اگه من این جا چند تا اشکال ازتون بپرسم؟!
بویوریز!!!
اشیتیرک!:دی

خودمم سوال دارم.
اون محل امضا و اثر انگشت چیه؟؟؟؟؟خودمون قبل آزمون باید بزنیم یا سر آزمون میگیرن؟؟؟؟

zhrs

New Member
لایک ها
0
parinaz گفت
hmggi گفت
من فکر می کردم کنکورو فقط تو دانشگاه ها می ذارن. چون داداشم که دو سال پیش کنکور داده بود هر دوتاشو (ریاضی+زبان) تو دانشگاه داده بود. مثل اینکه فکرم شدیدا اشتباه بوده.
تو گرگان حوزه پسرا هر سال دانشگاه منابع طبیعیه اما دخترارو میفرستن مدارس! البته دانشگاه پزشکی هم هستا اما چون خارج شهره حوزه نمیشه!
نه....تجربی ها منابع اند ریاضی ها مدارس....پسرا رو نمی دونم آبجی من منابعه

zhrs

New Member
لایک ها
0
parinaz گفت
hmggi گفت
parinaz گفت
من یه جا بی کولر افتادم!!!!!!!!!!!!!!!!!
از کجا می دونی بی کولره؟
مدرسه نمونه دختران! رفتی؟ ما قلم چیامون اونجا بود! البته ما تو کلاساش آزمون میدادیم! و شنیدم که گویا محل برگزاری کنکور سالن امتحناتشه! رفتی؟ یه سالن خیلی گنده! فک کنم 3 تا اسپیلت داره! اما سالن برای اون سالن به اون گندگی جوابگو نیس که!
آخ جون هممون یه جاییم؟؟؟؟؟
ای ول...سالن که خوبه....من خاطرات خوشی از اونجا دارم...المپیاد شیمی پارسال.........
دلتو صاف کن

irmath

Member
لایک ها
4
بچه ها این پاسخ تشریحی کنکورهای خارج از کشور را کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو دفترچه هایی که کانون داده بود نوشته در سایت کانون هست ولی من هرچی گشتم پیداش نکردم

bihamta

New Member
لایک ها
345
عجب فشاری داره این کنکورا واقعا!
http://www.kanoon.ir/misc/newtheme/index.aspx
زیر کادر فرم درخواست....!

راستی پرینت کارت حتما باید رنگی باشه؟؟؟سیاه و سفید نگیریم بریم اونجا گیر بدن!حال و حوصله ی گیر دادن مداریما!

hmggi

New Member
لایک ها
0
من همون داشگاه منابع طبیعی افتادم.

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
راستی پرینت کارت حتما باید رنگی باشه؟؟؟سیاه و سفید نگیریم بریم اونجا گیر بدن!حال و حوصله ی گیر دادن مداریما!
نه بابا مگه میخوای بری کلاس نقاشی...گیر نمی دن...

bihamta

New Member
لایک ها
345
یک خاطره،یک تجربه:::
همین پارسال کنکور 88 یه اتفاقی واسه یکی از بچه های ما افتاد که بدونید بهتره!
آقا ایشون عمومی رو تموم میکنه و وارد اختصاصی میشه ئ میبینه که مراقب ها واستادم کنارش هی حرف میزنن...کمی صبر میکنه و پس از مدتی صبرش سر میاد...
یهو برمیگرده به مراقب میتوپه که چرا صحبت میکنید؟؟؟از قرار معلوم مراقبه هم از اوون آدمای چیز بوده و دست این بابا رو میگیره میبیره بیرون حوزه پایین پیش پلیس!!
میگن دیگه نمیتونی امتحان بدی....پس از کلی التماس و خواهش و زاری بالاخره اجازه میدن بره بشین سر آزمون در حالیکه 40 دقیقه از وقت اختصاصیش رفته بوده...
و رتبه ی ایشونم 8000 شد در انتها..
نتیجه اخلاقی
:سعی کنیم تمرکز خودمونو داشته باشیم سر جلسه و به این وری و اونوری و مراقب و اینا کاری نداشته باشیم.
یا علی.
به امید موفقیت همگی
ملتمسین دعا

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
bihamta گفت
آقا ایشون عمومی رو تموم میکنه و وارد اختصاصی میشه ئ میبینه که مراقب ها واستادم کنارش هی حرف میزنن...کمی صبر میکنه و پس از مدتی صبرش سر میاد...
یهو برمیگرده به مراقب میتوپه که چرا صحبت میکنید؟؟؟از قرار معلوم مراقبه هم از اوون آدمای چیز بوده و دست این بابا رو میگیره میبیره بیرون حوزه پایین پیش پلیس!!
میگن دیگه نمیتونی امتحان بدی....پس از کلی التماس و خواهش و زاری بالاخره اجازه میدن بره بشین سر آزمون در حالیکه 40 دقیقه از وقت اختصاصیش رفته بوده...
نتیجه اخلاقی
:سعی کنیم تمرکز خودمونو داشته باشیم سر جلسه و به این وری و اونوری و مراقب و اینا کاری نداشته باشیم.
یا علی.
به امید موفقیت همگی
ملتمسین دعا
ولی به نظرمن اگه همچین اتفاقی براتون افتاد قبل از اینکه اعصابتون به هم بریزه خیلی مودبانه و با آرامش به مراقبه بگین که: اگه ممکنه می شه یه مقدار آروم تر صحبت کنین؟ حواسم پرت میشه... ببخشیدااا...
بعد یه لبخند با نزاکتم تحویلشون بدین. فکر نکنم هر چقدرم چیییز باشه گیر بده بهتون.
البته اینکه سر جلسه ابخند از کجا بیارین هم خودش مسئله ایه که باید جداگانه بهش پرداخت

irmath

Member
لایک ها
4
bihamta گفت
نتیجه اخلاقی
یا علی.
به امید موفقیت همگی
ملتمسین دعا
اینکه نمیشه یه کار دلش خواست بدون دلیل بکنه حتما این دوستت میتونسته ازش شکایت کنه . مراقب دلیلی نداشته که این کارو بکنه نه؟؟؟

m-s

New Member
لایک ها
129
<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p>

نه بابا این طوریام نیست<o:p></o:p>
اینقدر حوزه دقیقه که هیچ کس نمیتونه کاری بکنه<o:p></o:p>
من بابام مسئول حوزست<o:p></o:p>
بهشون این قضیه رو گفتم که طرف از جلسه بردش پایین بعد .....<o:p></o:p>
گفتن اصلا مراقب هیچ اختیاری نداره حتی وقتی 1 نفر تقلب میکنه نباید اونجا چیزی بهش بگه فقط شمارشو یادداشت میکنه تا به ناظر بده<o:p></o:p>
فقط باید به داوطلب نگاه کنه اگه کسی هم از مراقبا حرف زد جز حقوق داوطلب تذکر به مراقبه<o:p></o:p>
تازه اونجا ناظر حوزه هست مراقب تحت اختیار ناظره<o:p></o:p>
واسه همینم هست که نمیتونه دست کسی رو بگیره ببرش پایین<o:p></o:p>
یکی دیگه از حقوق داوطلبا که گاهی میپیچوننش اینه که اگه صندلیش دست چپ بود عوضش کنن یا اگه صندلیش مشکل داشت<o:p></o:p>

یکی دیگه از حقوقش که گلاب به روی همگی عذر میخوام ولی گفتم بگم اینه که اگه با
WC

کار داشت ببرنش تا دم در باهاش برن

<o:p> </o:p>
خلاصه خیال همگی راحت باشه و همه خوشحال باشین که 1 ملتو علاف خودمون کردیم که 4 ساعت به درسایی که خوندیم جواب بدیم انگار میخوتیم آپولو بفرستیم

همگی توکلتون بر خدا باشه که اگه همه چی دست به دست هم بده تا ما خراب کنیم ولی خدا خودش بخواد مایی که زحمت کشیدیم به نتیجه برسیم و صلاحمونو برامون رقم بزنه هیچی جلودارش نیست<o:p></o:p>
همه بچه های گل این سایت تلاش کردن به خدا هم توکل میکنن بقیش حله و ما هممون اینو میدونیم:و ان لیس للانسان الا ما سعی و ((((ان سعیه سوف یری)))من این آیه رو خیلی دوست دارم

bihamta

New Member
لایک ها
345
میخواد اینطوری باشه یا نباشه...بالاخره این اتفاق افتاده!...تو ایران کجا دیدید حقوق همه به جاش ادا بشه؟؟؟؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
1.اول یه سوال تقریبا مسخره
و الاطفال کلهم کانوا فرحین بهذا العب (کل اعرابش چیه؟!)

2.هدایت تشریعی فقط وقتیه که تو یه ایه ای اشاره به اومدن پیامبرا یا نازل شدن قران برای هدایت داشته باشیم؟!

3.کنکور 84 داخل کشور سوال 7 گزینه ی 2 هم می تونه درست باشه نه؟!یعنی 2 تا جواب داره؟!

4.کنکور 83 داخل کشور سوال 89 مگه جوابش 4 نمی شه؟!چرا 1 زده؟!

5. 84 داخل کشور سوال 54 چرا گزینه ی 3 درست نمی شه؟!

6. 84 داخل کشور سوال 183 من هر کاری می کنم جوابم این میاد:
sin(40(pi)t-2(pi)/3)

7.اینم یکم نه خیلی مسخرس
شدت وزش باد انجام هرگونه عملیات نجات را غیر ممکن کرده بود.این احتیاج به ویرایش داره؟!

8. 85 داخل کشور سوال 53 چرا گزینه ی 4 غلط می شه؟!

با شرمندگی فعلا یکمشو پرسیدم
هر کی جواب بده پیشاپیش یه دنیا ممنون

m-s

New Member
لایک ها
129
درسته همه جا به درستی انجام نمیشه ولی همه جا هم مشکل دار نیست<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
احتمال برگزاری بدون مشکل بیشتره پس ما نباید پیش از مرگ واویلا کنیم
واسه اعصابمون بده جناب بیهمتا

bihamta

New Member
لایک ها
345
pirate17 گفت
1.اول یه سوال تقریبا مسخره
و الاطفال کلهم کانوا فرحین بهذا العب (کل اعرابش چیه؟!)

2.هدایت تشریعی فقط وقتیه که تو یه ایه ای اشاره به اومدن پیامبرا یا نازل شدن قران برای هدایت داشته باشیم؟!

3.کنکور 84 داخل کشور سوال 7 گزینه ی 2 هم می تونه درست باشه نه؟!یعنی 2 تا جواب داره؟!

4.کنکور 83 داخل کشور سوال 89 مگه جوابش 4 نمی شه؟!چرا 1 زده؟!

5. 84 داخل کشور سوال 54 چرا گزینه ی 3 درست نمی شه؟!

6. 84 داخل کشور سوال 183 من هر کاری می کنم جوابم این میاد:
sin(40(pi)t-2(pi)/3)

7.اینم یکم نه خیلی مسخرس
شدت وزش باد انجام هرگونه عملیات نجات را غیر ممکن کرده بود.این احتیاج به ویرایش داره؟!

8. 85 داخل کشور سوال 53 چرا گزینه ی 4 غلط می شه؟!

با شرمندگی فعلا یکمشو پرسیدم
هر کی جواب بده پیشاپیش یه دنیا ممنون
کمی صبر بورزید.خارج کشور سوال ندارید؟

دوستان دیگم بیان جواب بدنا!

شرمنده سریاش...
1-اصولا عربی بلد نیستم و بالاترین درصدم خارج 88 بود 70%.
2-*
3-نه نمیشه همون گزینه 1 درسته!
4-آره مفهوم با گزینه ی 4 بهتر میافته و ساختار مجهول معنی رو بهتر میده.
5-*
6-آره با راه حل درست همین میشه...چون موج هم خلاف جهته!
7-زبان فارسی 3-صفحه ی 21-به جای انجام باید کلمه اجرا به کار برده بشه!
8-*

**سوالات ستاره دار رو نظری نداشتم:دی...ما که سواد نداریم بقیه ی بچه ها هم بیان نظراشونو بگن

pirate17

New Member
لایک ها
40
از صب فقط تونستم غلطامو تو همینا بررسی کنم
اونم ان شا الله تا فردا!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا