وضعیت
موضوع بسته شده است.

mshf

New Member
لایک ها
10
االبته من نه با صدای زنگ بیدار میشدم نه با صدای کسی به غیر مامانم

اگه مثل من هیچی براتون جواب نداد امتحانش کنید فکر کنم صداش من را یاد زحمتاش برای من می انداخت

parinaz

New Member
لایک ها
2
از همه تون تشکر! من از دیروزه تصمیم گرفتم درس بخونم تا الان هفته ای 30 میخوندم سعی میکنم بیشتر شه! کنکور عجب چیزه جالبیه ها! با روش های صبح بیدار شدن کاملا موافقم! من تا دیروز برای نماز صبح بیدار نشدم اما امروز بیدار شدم, عالی بود! اما بعد از خوندن یه درس تا 6:30 ,بعدش تا 8 خوابیدم!

pirate17

New Member
لایک ها
40
منم خیلی این اتفاق واسم افتاده که بعد بیدار شدن و یکم خوندن باز بخوابم!
البته تقریبا همه ی این مواقع رو تو تختم می خوندم!

فک کنم واسه حل همچین مشکلی باید تا می تونین از تختتون فاصله بگیرین و اگه موسیقی حواستونو پرت نمی کنه به اونم گوش بدین!واقعا این اهنگ گوش دادن واسه پروندن خواب من چه شبا چه صبا خیلی موثر بوده!

parinaz

New Member
لایک ها
2
با همه ی این راهنمایی ها من هنوز آدم نشدم!
من چیکار کنم!؟
کمکم کنید. بچه خوبی بودما تا پارسال امسال تو زرد دراومدم! اما من میتونم!
شما هم تشویق کنید! این شکلکا چقد قشنگن!

infinity31

New Member
لایک ها
0
سلام منم انیس.......................گرگان.................ویلاشهر...............فرزانگان................کد13..................ریاضی فیزیک!

ماهم معتاد شدیم دیگه بس که بعضی ها تبلیغ کردن!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
انیس جان سلام! تو هم اینجایی؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
ببخشید جز کوک کردن ساعت مگه من کاربرد دیگه ای از گوشی گفتم؟!
خب این کارو ساعتای کوکی دیگه ام می تونن انجام بدن!

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام
ببخشید فعال ترین تایپیک برای کنکور کدومه؟اینه؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
الان بله این تاپیکه!

zhrs

New Member
لایک ها
0
infinity31 گفت
سلام منم انیس.......................گرگان.................ویلاشهر...............فرزانگان................کد13..................ریاضی فیزیک!

ماهم معتاد شدیم دیگه بس که بعضی ها تبلیغ کردن!!!
به به انیس جون...چطوری؟ خوش اومدی...

infinity31

New Member
لایک ها
0
آره خوش اومدم

کی درس خون تره اینجا؟بگید بشناسیم

mecha

New Member
لایک ها
0
خسته ام از کنکور!

pirate17

New Member
لایک ها
40
به خودتون نگین خسته ام!بگین عاشقشم!
بگین خیلی جالبه!کلی انرژی + بدین!اگه ادم هی یه حرفیو واسه خودش تکرار کنه هیچ وقت اوضاع درست نمی شه!به این فک کنین که امسال ته راه 12 ساله اس!اگه انقد تلاشتونو کنین که خوب بگذرونینش بقیه ی عمر راحتین!
اگه خیلی از خوندن خسته می شین به خودتون یه روزایی رو استراحت مطلق بدین!واسه خودتون جایزه بذارین کارایی رو که دوس دارین کنین تا عذابشو کم تر حس کنین!
می دونم خیلیا واسه کنکور خیلی می خونن!خب این نظر اوناس!خیلیام هستن از همه ی علایقشون می زنن!ولی من همیشه اینو باور داشتم اگه ادم کارایی رو که دوس داره کنه هرچند اندک هم بازدهیش می ره بالا هم انگیزش هم دیگه نمی گه خسته ام!
وقت خستگیا به ته راه فک کنین که چقد می تونه قشنگ باشه!
(چقد فک زدم
)

راستی یه چیز دیگه ام هست!اگه فک کردین دلتون پره حالا از هر چی مطمئن باشین بهترین کسی که می تونه به درددلتون گوش بده خداست!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
aaliiiiii boood rasa
ishalla ke akhare masiram khube
movafagh bashi

mecha

New Member
لایک ها
0
چرا هیچ کس چیزی نمی نویسه؟مثلا این فعال ترین تایپیکه!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
خوب عزیزم چی بنویسیم.شما سوالی چیزی بپرس اظهار نظر کنیم

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
امروز بزرگترین شکست امسالم رو تجربه کردم....600 تا ترازم تو کانون اومد پایین....دیروز 6 ساعت فیزیک پیش خوندم امروز 10% زدم اعصابم رو ریخت به هم...در صورتی که تحلیلی که مخروطی هاش خیلی سختن رو 7 ساعت کلا خوندم 65 % زدم (ترازش 7500) شد...به این نتیجه رسیدم که اصلا به زیاد خوندن نیست...و زمان خوندن هیچ ربطی به درصد پاسخ گویی فرد نداره...

r_dh

New Member
لایک ها
3
navid_hacker گفت
امروز بزرگترین شکست امسالم رو تجربه کردم....600 تا ترازم تو کانون اومد پایین....دیروز 6 ساعت فیزیک پیش خوندم امروز 10% زدم اعصابم رو ریخت به هم...در صورتی که تحلیلی که مخروطی هاش خیلی سختن رو 7 ساعت کلا خوندم 65 % زدم (ترازش 7500) شد...به این نتیجه رسیدم که اصلا به زیاد خوندن نیست...و زمان خوندن هیچ ربطی به درصد پاسخ گویی فرد نداره...
به هر حال هر شکستی زمینه سازیه پیروزیه دیگه.درسته؟به قول رسا خانوم(الله اکبر!!!)اگه هدفتودرنظربگیری وعاشق باشی پیروزمی شی.
درضمن باقسمت آخری که گفتی هم خیلی موافقم.البته درموردعمومی ها تقریبابرقرارنیست.(تقریبا)چون بایدزیادخوند.مخصوصادین و زندگی رو(روی اون یه ماه آخربرا دین و زندگی خیلی تاکیددارم.چون خودم تجربه ی سخت خوندنشو توی یه ماه آخر داشتم و موهام رو تواین راه سفیدکردم!!!بیش از حدهم نتیجه داد.راستی اینو نگفتم که اصلانخونیدبمونه برا یه ماه آخر.)امادرسی مثل تحلیلی ازاسمش معلومه:تحلیلی!فقط زیادخوندن مهم نیست.باورتون میشه دوستی داشتم که میانگین ترازای کانونش 7000بودو امسال قبول نشد؟به خدا اونقدردرس می خوند که وقتی برنامشو بهم می گفت سرم سوت می کشید!درحالی که الان توی دانشگاه یه نفررو می شناسم که میانگین ترازاش6300بوده و الان هم هوافضامی خونه.
بخون.به اندازه.نه اونطوری که بیخیال بشی نه مثل اون دوست من بشی.
درهرصورت انشاا...که موفق باشی و این سدوازسرراهت برداری

kavosh

New Member
لایک ها
75

RASSA
!
khanoOm
?
agha
?
...