وضعیت
موضوع بسته شده است.

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام به همه در تصدیق حرف بالاییا بگم من با 25 ساعت مطالعه هفته پیش ترازم بالای 7000 شد! ای کاش بیشتر میخوندم!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
البته درموردعمومی ها تقریبابرقرارنیست
آخه بدبختیه من یکی دوتا نیست که....عمومی هام افتضاح ضعیفه ، اصلا می خوام بخونمشون مرگم میاد جلو چشم.....همیشه هم ترازه عمومی هام با اختصاصی هام 2000 تا اختلاف داره...می دونید 2000 تا یعنی چقدر؟؟
من هفته ای 20% عمومی می خونم (اونم 10% واسه مدرسه و باقیش تست و آزمون) به نظرتون کافیه؟

parinaz

New Member
لایک ها
2
آره کافیه اما عربی و زبان رو عین اختصاصیا بخون!!!!!!!!!!!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
زبان رو اندازه اختصاصی ها می خونم ولی عربی رو اصلا نمی خونم ... از اول مهر تا الان 1ساعت و نیم فقط عربی خوندم...

bihamta

New Member
لایک ها
345
navid_hacker گفت
زبان رو اندازه اختصاصی ها می خونم ولی عربی رو اصلا نمی خونم ... از اول مهر تا الان 1ساعت و نیم فقط عربی خوندم...
اره اصلا عربی خوندن حال نمیده.اصلا حسش نیست.اما ادبیات حال میده

mecha

New Member
لایک ها
0
به به انگار تایپیک راه افتاد

من همیشه سر هندسه تحلیلی و هندسه 2 خیلی وقتم تلف میشه.این آزمون گذاشتمشون آخر همه.ولی بازم وقت واسشون کم اومد چیکار کنم؟

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
من همیشه سر هندسه تحلیلی و هندسه 2 خیلی وقتم تلف میشه.این آزمون گذاشتمشون آخر همه.ولی بازم وقت واسشون کم اومد چیکار کنم؟
من الحمد الله این دو تا درس رو خوب می زنم....هندسه 2 خیلی وقت گیر هست.... ولی واسه تحلیلی هر سوال چندتا راه داره ، آدم باید راه کوتاه تر رو پیدا کنه..مثلا واسه مماس های دایره....5 6 تا حالت مختلف داره.... ولی همشون به فیثاغورث خلاصه می شن....

parinaz

New Member
لایک ها
2
bihamta گفت
navid_hacker گفت
اره اصلا عربی خوندن حال نمیده.اصلا حسش نیست.اما ادبیات حال میده
سلام برای عربی لازمه بگم که کلش معنیه! با معنی میشه بالای 80 % زد! باور کنین! قواعد بخونین اما در حد معمول مثلا فاعل مرفوعه و در این حد! بقیه اش با معنی حل میشه من اینجوری بالای 90 میزنم! بعدش اینم بگم بشینین کل کتابو نقش یابی کنین! اولش سخته اما بعدش انقد حال میده! هینم بگم کتابای تو کتاب فروشی ها به درد شیشه پاک کردن میخوره!

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام به شما کنکوری های موفق

من از دیشب ساعات مطالعه ام فوق العاده زیاد شده.دارم کیف می کنم

از عید قربان،تنبلی رو قربانی کردم.

امیدوارم همگی هر رشته و دانشگاهی دوست دارید قبول بشید.

من که قراره مکانیک شریف قبول بشم.

فعلا...

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام همکلاسی!
سال بعد میبینمت! منم قراره برم مکانیک شریف!

pirate17

New Member
لایک ها
40
جل الخالق!کنکورو نداده شما نتایجشم اعلام کردین!

می گم بد نیس یه اگه خدا بخوادی ان شا الله ی چیزی بگینا!

ان شا الله همگی موفق باشین و متناسب با تلاشتون به ارزوهاتون برسین!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
چند روز پیش دینی خوندم...تنها کاربردش اینجاست...شرک خفی!!!!
ایشالله همه رتبه دو ، سه رقمی بشیم..!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
همه مون قبولیم!!!!!
ان شاالله! به امید دیدار تو شریف!

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان
به نظر شما برای تست دیفرانسیل چیکار کنم؟خوشخوان رو تا حالا میزدم.با همون برم جلو؟یا بهتره تست های کنکور رو کار کنم مثل آبی قلم چی؟
خوشخوان تستاش مفهومی و وقت گیرن!کمکم کنید...

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام من به این ترتیب میزنم.
1.سید حسین سید موسوی-مبتکران:شروع واسه دس گرمی.(خییییییلی کشکه)
2.خوشخوان.
.3ده استاد:وقتی که دیگه حرفه ای شدی و خوشخوانو چشی زدی.(البته من هنوز به این نرسیدم
)

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
mecha جان، منم خوشخوان می زنم ولی به نظرم خیلی از سوالاش گنگ هستن و به درد کنکور نمی خوره....30 سال کانون هم در کنار خوشخوان با هم باشن خوبه..

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام علیک.خوشخوان خوبه امابه عنوان اینکه خیلی به چشم یه کتاب کنکوری بهش ننگرید!اگرازسبک سوالای خوشخوان و نکته هاشو...خوشتون میادمی تونیدازکتاب کوله پشتی استفاده کنید(این نظرمن نیست.نظرازمابهترونه!!)ده استادهم خیلی خوبه.البته به هیچ عنوان 30سال فراموش نشه.به نظرمن اول ده استادروبزنیدیعدا30سال.درضمن اندیشه ی فائق هم مناسبه.من خودم اندیشه ی فائق روزدم ولی ازچندتاازدوستام که پرسیدم باده استادموافق تربودن.درکل توی ریاضی روی دیف یه کمی بیشترسرمایه گذاری کنیدچون حدود46%ریاضی روتشکیل می ده.پس می ارزه.
راستی یه چیزی هم بهتون بگم.(اونایی که کامپیوتر یامکانیک شریف می خواید)امسال طرفدارای این دوتارشته خیلی رفته بالا.همینوبگم که رتبه های 2و3کشوری رفتن مکانیک.کامپیوترهم رتبه های بسیاربالایی رفتن.خوب حق هم دارن.به هرحال بازارکارخوب و تنوع زیادتوی درساو...همه و همه دست دردست هم دادن به مهر!پذیرش مکانیک شریف هم90نفره.کامپیوتررونمی دونم.امااحتمالاتوی هرگرایشی تعدادش ازمکانیک کمتره.می دونید که بچه های شریف هم برای جذب بازارکارشدن توی رشته های مهندسی اولویت بیشتری دارن.به نظرم روزی می رسه که این دوتارشته ازبرق هم خیلی بالاترقرارمی گیرن وبهش می خندن!!!خلاصه ی کلوم:هرکه طاووس خواهدجورهندوستان کشد.
موفق باشید
درپناه حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا