وضعیت
موضوع بسته شده است.

irmath

Member
لایک ها
4
سلام
می خوام بدونم هیچ کس هست بیاد با من رقابتی بخونه ؟ من هفته ی قبل با یکی از بچه های همین سایت این کار را کردم و به دفعه از هفته ای 30 ساعت شد 50 ساعت ولی متاسفانه طرف مقابل از ادامه ی رقابت انصراف داد.
شرایط برای رقابت :
رشته ی ریاضی فیزیک باشه
دنبال انرژی فعال سازی برای افزایش ساعت مطالعه اش باشه
ترجیحا سنجش را بده

باور کنین خیلی جواب میده این کار اگه کسی است یه پیغام خصوصی بفرسته برام
یا حق

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
pirate17 گفت
mjbbaha گفت
mshf گفت
قران خوندن خوبه ولی نه برای سال کنکور مثل اینه که برا ادبیات بریم دیوان حافظ بخونیم به نظرم تاثیر قواعد اونقدر ها هم کم نیست و معنی کلمات بیشتر وقت ها دقیق نمیاد ولی گاهی تو ی نحوه ی قرار دادن کلمات کنار هم خیلی گیر میدن که کار بیخودیه
دقیقا خرقی که من در مورد ابیات خارج از کتا زده ام من امثال و حکم رو پیشنهاد کردم ولی به شرط وقتش که فکر نکنم سال کنکور وقتش باشه
درسته حق با شماست!ولی این با ادبیات یکم فرق داره!فرقشم اینه که ادبیات از چندین کتاب شعر و اینا می دن ولی این فقط یه دونس!من نمی خوام با کسی بحث کنم همون وقتم که اینو نوشتم مطمئن بودم خیلیاتون قبولش ندارین!ولی تو 24 ساعت یه ربع چیز زیادی نیس!فقط اینو بگم تا این حد رو من تاثیر گذاشت که متنا رو راحت درک می کنم!تند می خونم!حرکه گذاریارو بدون فکر می کنم و 98% درست در میان!خیلی از جاخالیا رو فکر نمی کنم و درست جواب می دم!!!

ولی روشای خودتونم عالین!هر کسی با یه روشی بهترین نتیجه رو می گیره!
منم فقط گفتم شاید به درد کسی بخوره!
بله یه ربع در 24 ساعت اصلا زیاد نیست و در ضمن علاوه بر تسلط عربی باعث آرامش روحیتون میشه باور کنین راست میگم
امیدوارم خودتون هم به این نتیجه رسیده باشین!

bihamta

New Member
لایک ها
345
منم دروسو به ترتیب میزنم.به نظرمم با سلیقه ی من جوره هیچ وقت خسته نمیشم.البته تو فیزیک اگه یاد دبیر فیزیکو ... بیوفتم از وقت شیمی میزنم.
تو زبان هم ریدینگا آسونه.ریدینگ اول سراسری امسال که اسون بود.زندگینامه باشه خیلی حال میده.
من مشکلم تو قواعد عربیه.ترجمه هاش مشکلی ندارم.
این ازمون گزینه 2 یه ابتکار زده بود قرابت معنایی عربی داده بود.یه بیت عربی داده بود بعدش چهار تا از بیت تو کتاب درسی

راستی بروبچ ثبت نام کنکور از پس فردا شروع میشود.16 لغایت 24 آذر ماه.

mecha

New Member
لایک ها
0
چرا هیچ کس جواب منو نمی ده؟
برای آموزش دیفرانسیل چه کتابی خوبه؟

irmath

Member
لایک ها
4
در چند صفحه ی قبل بگردی اطلاعات جامعی از کتاب آموزش دیفرانسیل و نظرات بچه ها در مورد اون را پیدا میکنی. هیچ کی پایه گروهی خوندن نیست؟

mecha

New Member
لایک ها
0
من حاظرم واسه مسابقه!!!!!!

mecha

New Member
لایک ها
0
باور کید اشتباه تصمیم گیری بود
حاضرم درسته نه حاظرم
اصلا حالا که این طوری شد حاضر نیستم.شرمنده

mecha

New Member
لایک ها
0
کید نه بلکه: کنید درسته

mecha

New Member
لایک ها
0
از بس سوالامو جواب نمی دید افتادم به چرت نوشتن.توی صفحات قبلم راجع به تست نوشته نه آموزش!

r_dh

New Member
لایک ها
3
mecha گفت
از بس سوالامو جواب نمی دید افتادم به چرت نوشتن.توی صفحات قبلم راجع به تست نوشته نه آموزش!
دوست عزیزتوی وبلاگ آقای بهادری این سوال روپرسیدید.جوابتون رو نوشتم.می تونیدمراجعه کنید
موفق باشید

iman-khafan

New Member
لایک ها
0
کتاب دیفرانسیل آموزش به همراه تست انتشارات خوش خوان نوشته ی حسین شفیع زاده کتاب بسیار بسیار خوبی می باشد .
در ضمن من رشته ی ریاضی فیزیک هستم . سنجش هم می رم و برای مسابقه هستم .

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
کتاب دیفرانسیل آموزش به همراه تست انتشارات خوش خوان نوشته ی حسین شفیع زاده کتاب بسیار بسیار خوبی می باشد
منم دارمش...خیلی خوبه..ولی بعضی از سوالاش چرت هست و توضیح نداره...

iman-khafan

New Member
لایک ها
0
از نظر جواب تشریحی خیلی جالب نیست . ولی از هر نظر دیگه خوبه.

m-s

New Member
لایک ها
129
bachehaye tajrobi komak

zaminshenasio chika konam
bekhoonam?ya na
az daroo khosham nemiad

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
khob age nemikhai beri daroo hamoon vaghto bezar vase baghie !! injoori maghool tare !!

m-s

New Member
لایک ها
129
akhe vase kanoon gand mizaneb tarazam

masalan zamino 13% mizanam taraze kol miad payin

taze rotbe kole konkoor chi?
nemidoonam chikar konam ba in zamin

bihamta

New Member
لایک ها
345
ببخشیدا دوستای گل بروبچس عزیز.فینگیلیش خلافه قوانینه.کلا وجهه ی سایت عوض میشه یه جا فارسی یه جا انگلیسی.خواهشا ....

m-s

New Member
لایک ها
129
akhe man safhekelidam moshkel dare

shey2nak

New Member
لایک ها
27
mecha گفت
سلام دوستان
یه سوال فوری:برای آموزش دیفرانسیل چه کتابی خوبه؟
سلام دوست گرامی !
من رشتم تجربیه ولی مصاحبه نفر اول کنکور ریاضی 87 (سجاد فولادی) رو که توی مجله خانواده سبز نوشته بود خوندم , ایشون کتاب "تست دیفرانسیل,حسابان و ریاضیات پایه" تألیف مهندس محمد مهربان , انتشارات رمزینه رو معرفی کردند . لازم به ذکره که آقای سجاد فولادی ریاضیشونو 100% زدند .

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
shey2nak گفت
mecha گفت
سلام دوستان
یه سوال فوری:برای آموزش دیفرانسیل چه کتابی خوبه؟
سلام دوست گرامی !
من رشتم تجربیه ولی مصاحبه نفر اول کنکور ریاضی 87 (سجاد فولادی) رو که توی مجله خانواده سبز نوشته بود خوندم , ایشون کتاب "تست دیفرانسیل,حسابان و ریاضیات پایه" تألیف مهندس محمد مهربان , انتشارات رمزینه رو معرفی کردند . لازم به ذکره که آقای سجاد فولادی ریاضیشونو 100% زدند .
10 استاد به نظر من از همه بهتره !!! البته تستاش کمه و زیادم سطحش بالا نیست اما فکر کنم کفایت کنه !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا