وضعیت
موضوع بسته شده است.

masomeh

New Member
لایک ها
1
چقدر همه مهربون شدن.ببین چه خوب جو مثبت میدم

m-s

New Member
لایک ها
129
نه بابا اینطوری نگاهشون نکن!!!!
همچینم مهربون نیست فعلا همه جو گیر شدن!!!
یکیش خودم که میخوام جواب خیلی ها رو بدم ولی اصلا حوصله بحث ندارم دیگه
گاهی به این فکر میکنم برم تو لاک خودم هر کس هر ... دلش میخواد بکنه

bihamta

New Member
لایک ها
345
ایول...
چند صباحی یه سری خبرای خوب میشنوم....

دمت گرم.همینطوری ادامه بده...هر روز خوشحال ترمون میکنی با کارای قشنگت...
(خانم صالح پور فک نکنی چون بعد پست شما بود با شما بودما!!!!!!!!)

بچه ها یه سوال دارم.

اگه شما به یه آدم احمق بر بخورید کدومو ترجیح میدید؟
1.اینکه کمکشون کنید تا دیگه حماقت نکنه؟؟؟
2.اینکه می ذارید اینقد توو حماقتش غرق شه که مثه ... دست و پا بزنه بعدش سرزنش کنید و بهش بگید که گفتم نکن!؟؟؟
اگه دوست دارید نظرتونو بگید لطفا

masomeh

New Member
لایک ها
1
جناب بی همتا مثل اینکه زبان فارسیتون خوب نیستش!اخه وقتی یه ادمه چرا کمکشون کنید,کمکش کنید!
من اگه به یه ادم احمق بر بخورم اصلا بیخیال نصیحتو اینجور حرفا میشم اخه احمق که چیزی نمیفهمه اگه بخواد تو حماقتش غرق بشه,میشه به حرف بقیه توجهی نمیکنه.
اصلا شاید داره خودشو الکی میزنه به حماقت به خاطر یه سری منافع خودش.
یه خاطره بی مزه:دیروز اتاق کثیف بود ته مونده های صبحانه,ناهار,شام چندین شب قبل.منم که استعدادم زیاد گفتم بذار اینا رو یه غذا کنم.
خامه شکلاتی تاریخ گذشته+کنجد+سالادی که از ظهر مونده+ابلیمو+نسکافه ای که از دیشب ته لیوان مونده+سماق با هم قاطی میکنیم با خرده بیسکویت و نون کپک زده وکره تاریخ گذشته تزیین میکنیم.میخاستم شیر فاسدم قاطیش بریزم بچه ها نذاشتن.وای که چقدر خندیدیم تازه میخاستیم به خورد یکی از بچه ها که نمیدونست چیه بدیم دلمون سوخت.

m-s

New Member
لایک ها
129
بابا masoomehخیلی هنرمندیا!!!

فکر کردم فقط خودم از این کثیف کاریا خوشم میاد!!!

من وقتی کوچیک بودم خونه مادرجونم همین کارو میکردم به اتفاق دایی کوچیکم البته نه به این شدت

آب+برگ درختا+گل+گل+(این 2 تا فرق داشت با هم)+هر جونور کوچیکی که پیدا میکردم+هرگونه شی ئ کثیف هم میزدم فشارشون میدادم عصاره میگرفتم (البته دور از چشم بقیه)

بعد تو لیوان میذاشتم جلو در ورودی!!!میگفتم دزد بیاد تشنش میشه اینارو میخوره بعد میمیره
عجب IQای داشتم از همون اول
چرا موندم تو ایران خدا میدونه!!!!!!!!!!!!!

اما اگه من بودم میدادم بخوره دوستت اون غذارو!!!

البته من که هنوز خوابگاه نرفتم اما از حالا دلم برای هم خوابگاهیام میسوزه!!!

مدرسمون چون نمونه دولتی بود خوابگاه داشت!!من خیلی میرفتم خوابگاه پیش دوستام البته با سرپرستا 6 بودم کاری نداشتنم!!از طرفی درسا اون سالای اول سنگین نبود!!!
خلاصه یه شب همه خوابیدن!!طفلیا بهم لطف کردن تختشونم دادن!!وقتی چراغا خاموش شد من بیدار موندم !!ساعتای 2 نصفه شب بود یا زودتر ابزار لازم رو که با خودم برده بودم برداشتم
زغال+استمپ!!!!!!!!!!!
شروع کردم کف پاهای همشونو استمپ زدم ماشاله اینقدرم خوابشون سنگین بود!!!وقتی کامل کف پاهای همشون رنگی شد(البته بدون دخالت دست )
فهمیدم طاقتشون خوبه!!!شروع کردم با زغال رو صورت همشون خط کشیدم البته به آرومی!!!برا بعضیاشون سبیل برا بعضیاشون ابرو کمونی و پیوسته!!!بعد با خیال راحت خوابیدم!!!
صبح که بیدار شدن همشون جیغ میزدن!!بعضاشون که صورتاشونم قرمز بود واسه وضو دادشون در اومده بود!!!!!!هرچند من لو رفتم اما کلی خندیدیم بعدش!!!
نظیر این کارا زیاد کردم !!!!!!!!!عجب روزایی بود!!!عجب آدمای باحالی بودن دور و برم

جواب بیهمتارو هم یادم رفت بگم:
من اگه جای شما بودم واسه 1-2 بار به اون بنده خدا توضیح میدادم!!!اگه واسم مهم بود 10 بار!!!اگه میخواست به حرفم کنه چه بهتر اما اگه نخواستم بهش میگم دیگه مهم نیست واسم!!
اما بعدا هم بهش یاد آوری میکنم که یادته چی گفتم بهت!!!
فقط کاش بشه ببینیش بعدا

davenchi

New Member
لایک ها
76
شما همه ادم های ارمانی هستید عقل و وجدان میگه که کمکش کنیم اما خیلی وقتا احساس ادمایی مثه من(البته میدونم شما اینطوری نیستید)اجازه نمیده!البته به اینم اعتقاد دارم تا وقتی خود ادم نخواد که دست از کاراش ور داره هیچ نصیحت وکمکی رو نمیپذیره وناچار مجبورید بذارید به کاراش ادامه بده اخر سر بگی گفتم نکن!اگه کسی هم به نصیحت دیگران عمل می کنه و با گفتن وتذکر دادن بهش عملشو اصلاح میکنه اون که دیگه احمق محسوب نمیشه

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
میام اینجا یه جورایی امید میگیریم یه جورایی ناامید این که میان ترما تموم میشه من هنوز !!!!!!!!!!!!!!!!
واسه منم دعا کنید خیلی شرایط روحی سختی رو دارم فقط یه لحظه ارامش میخام ای خدا

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
gohare vaght bedin khiregi az dast made

akhar in dore geranmaye bahayi darad!!!!!!!!!!!!!!!!!

irmath

Member
لایک ها
4
از خانم های علاقمند به آشپزی با مواد فاسد و کپک ها با زنگ های متنوع دعوت میشود جهت تهیه مواد اولیه آشپزی به اتاق خوابگاه ما مراجعه فرمایند

masomeh

New Member
لایک ها
1
کلیه امکانات فعلا در خوابگاه خودمان موجود می باشد.اگر به مواد نادری نظیر غذایی یه ماه پیش و عصاره جوراب دو ماه شسته نشده احتیاج بود به واردات این اقلام روی میاوریم.همه دوستان خوابگاهی این مواد رو نگه دارن شاید یه روز ازشون خریدیم.
منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.جدیدترین غذای های دنیا را از ما بخواهید.با تشکر اتاق402.

irmath

Member
لایک ها
4
معصومه چرا حالت ناخوشه؟؟؟؟؟؟
راستی بچه ها فردا تهران تعطیله
ما هم که فردا میان ترم داشتیم، میان ترممون پرید.
بچه ها از خوشحالی در پوست خود نمی گنجند.
عید همگیتون هم پیشاپیش مبارک

masomeh

New Member
لایک ها
1
معصومه؟؟؟به گمونم همه منو اینجا شناسایی کردن!اگه شناسایی نشدم بگین بفهمم.
این حالتای شخصی من همشونو دوس دارم.نمیشه همه رو انتخاب کرد!!!؟؟اخه همه رو تو یه ان حس میکنم.

irmath

Member
لایک ها
4
masomeh گفت
معصومه؟؟؟به گمونم همه منو اینجا شناسایی کردن!اگه شناسایی نشدم بگین بفهمم.
این حالتای شخصی من همشونو دوس دارم.نمیشه همه رو انتخاب کرد!!!؟؟اخه همه رو تو یه ان حس میکنم.

فک نکنم کسی شما را شناسایی کرده باشه
اگر هم شناسایی شده باشی بچه های اینجا عادت ندارن به اسم واقعی همدیگر را صدا بزنند

bihamta

New Member
لایک ها
345
hojjati گفت
یا هو

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضای این سایت

من یکی از میلیون ها دانش آموز پایه ی پیش دانشگاهی در رشته ی تجربی هستم که توی دبیرستان دانشگاه درس می خوانم .
هدفم از ایجاد این موضوع این بود که بدونم و بدونیم چند نفر توی این سایت رقیب همدیگه توی کنکور 89 هستند ( چه پشت کنکوری ها و چه پیش دانشگاهی ها ) و توی چه رشته ای و چه مدرسه ای درس می خوندن یا می خونن و اینطوری بتونیم سوالات بی جوابمون رو از همدیگه و از مسئولین و از بزرگان این امر بپرسیم و هم اینکه به هم روحیه بدیم و اینطوری باب دوستی و آشنایی رو هم باز کنیم . امیدوارم با من همکاری کنین و در تحصیلاتتون و راه رسیدن به اهدافتون موفق باشید .
« والسلام »
کسی از خود این بنده خدا خبر نداره؟؟؟
(اولین پست تاپیک)

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
مافياي شريف بايد شناسايي كنن!
شناسايي شريفي ها كه كاري نداره!
راست ميگين ايشونو شناسايي كنين!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
دوست عزیز دقت کنین ایشون زدن رشته ی تجربی!!!!

.
.
.
علی در عرش بالا بی نظیر است/علی بر عالم و آدم امیر است.
به عشق نام مولایم نوشتم/چه عیدی بهتر از عید غدیر است.
عید بزرگ شیعیان بر همگی مبارک.

هر چند که یه سری آدم ملعون نذاشتن علی به حکومتش برسه اما تا دنیا دنیاس همه میدونن ولایت،مولایی و امامت مسلمین با علی بود و امیرالمومنین فقط لایق اوست نه هیچ احدالناس دیگه ای!!!
افتخار میکنم که شیعه ی علی هستم.

irmath

Member
لایک ها
4
SOMEONE گفت
مافياي شريف بايد شناسايي كنن!
شناسايي شريفي ها كه كاري نداره!
راست ميگين ايشونو شناسايي كنين!!!

با اینکه مافیا امروز استراحت داشتند اما طبق دستور من شروع به گشت کردن و پس از شناسایی آی پی ایشون ، متوجه شدن فرد مزبور در شریف درس نمیخونه!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
سید جان اولا عیدی رو در بیار بده

دوما چرا قپی میای وقتی تجربیه شریف نیست که
.(آی پی و اینا چه کوفتیه؟؟؟؟)

arash_63

New Member
لایک ها
0
[quote="bihamta"

هر چند که یه سری آدم ملعون نذاشتن علی به حکومتش برسه اما تا دنیا دنیاس همه میدونن ولایت،مولایی و امامت مسلمین با علی بود و امیرالمومنین فقط لایق اوست نه هیچ احدالناس دیگه ای!!!
افتخار میکنم که شیعه ی علی هستم.
[/quote]

من خیلی تحت تاثیر سخنان شما قرار گرفتم!!!!اشک از چشمانم سرازیر شد

bihamta

New Member
لایک ها
345
جدا؟؟؟؟؟؟

چرا؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا