irangirl

New Member
لایک ها
5
سلام به كنكوري هاي عزيز
اول بايد بدونيد آزمون ها خيلي مهم نيستند مهم اينه كه هر آزموني را با برنامش جلو بري و بهش اعتماد كني و ترازهاي پايين را گردن سختيش نندازي
من خودم گزينه 2 ميدادم نسبتا هم راضي بودم فقط چون همه مي گفتند گزينه 2 سخت تر از كنكوره احساس مي كردم كنكور خيلي آسونه كه اين طور نبود
جامع هاي سنجشم دادم خيلي بيخود آسون بود ولي براي اينكه رتبطون را تا حدي بفهميد خوبه چون جامعه آماريش بالاست

abdi

New Member
لایک ها
171
اين هم يه سوال ديگه كه نكات مهمي توش نهفته است:

دنباله
به كدام عدد همگراست؟

1) 1/3 (يك‌سوم) 2) 1 3) 2 4) راديكال2

abdi

New Member
لایک ها
171
يه سوال فيزيك هم هست كه ديدم بد نيست بزارم. خيلي سخت نيست ولي سوال قشنگيه.:

در حركت پرتابي و در شرايط خلأ كدام عبارت همواره صحيح است؟
1) شتاب حركت ثابت نيست.
2) بردار تغيير سرعت بين دو لحظه معين به طرف پايين است.
3) بردار تغيير سرعت بين دو لحظه، مماس بر مسير است.
4) حركت با شتاب ثابت و تندشونده است.

shady

New Member
لایک ها
0
چه سوال تابلویی
نمیشه سوالای تاپ کنکورو بزارین؟؟؟؟

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
abdi گفت

دنباله
به كدام عدد همگراست؟

دو میشه دیگه . ( یعنی گزینه ی 3 )
چون توان 2 در صورت و مخرج از توان 3 بیشتره ، از 3 ها صرف نظر می کنیم .

abdi

New Member
لایک ها
171
shady گفت
چه سوال تابلویی
نمیشه سوالای تاپ کنکورو بزارین؟؟؟؟
فيزيكش قبول دارم يه خورده آسونه، ولي ديفرانسيلش آسون نيست و ممكنه شما رو به اشتباه بندازه، همانطوريكه دوست عزيزمان Ali1993 رو به اشتباه انداخته.
حالا همينا رو حل كنيد، به مرور سوالاي سخت‌تر هم مي‌ذارم.

abdi

New Member
لایک ها
171
Ali1993 گفت
abdi گفت

دنباله
به كدام عدد همگراست؟

متأسفانه جوابتون اشتباهه. يه مقدار بايد بيشتر دقت كنيد.

30na

New Member
لایک ها
16
فک کنم سوالا رو pdf بذارین بهتره در ضمن اگه به جای اینا منبع هم اعلام کنین که نور علی نوره!
موفق باشیم!

mozhgan

New Member
لایک ها
127
به نظر من گزينه 2 ميشه..چون توي جز صحيح ميشه 2_ يعني 1!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
abdi گفت
Ali1993 گفت
abdi گفت

دنباله
به كدام عدد همگراست؟

متأسفانه جوابتون اشتباهه. يه مقدار بايد بيشتر دقت كنيد.
آره . حق با شماست . ببخشید . حواسم به براکت نبود . جواب میشه دوی منفی که براکتش میشه 1

abdi

New Member
لایک ها
171
30na گفت
فک کنم سوالا رو pdf بذارین بهتره در ضمن اگه به جای اینا منبع هم اعلام کنین که نور علی نوره!
موفق باشیم!
يعني منظورتون اينه كه كتاب معرفي كنيم، يا اينكه مثلاً بگيم فلان تستِ فلان كنكور؟ در مورد كتاب من خودم يه كتاب درست و حسابي ديفرانسيل نمي‌شناسم. خوشخوانو با اينكه دارمش ولي اصلاً استفاده نمي‌كنم، چون خيلي خيلي پرته (البته جلد دومش كه پايه داره خوبه). بقيه كتابا هم چنگي به دل نمي‌زنن. انديشه فائق هست كه اونم يه خورده تستاش كمه. اگه كسي يه كتاب خوب ديفرانسل سراغ داره، معرفي كنه ممنون مي‌شم. ولي براي فيزيك فكر كنم كتاب گاج سفيد رنگ كتاب خوبيه. تستاش خيلي متنوع و همچنين زياده.
سوالا رو هم به نظر من اگه همينجوري خورده خورده بذاريم بهتره تا اين‌كه pdf كنيم. هر چند وقت يه بار يكي يه سوال (از هر درسي) مي‌ذاره اگه نياز باشه روش بحث مي‌كنيم. اينجوري نكته‌ها خيلي خوب درمياد.

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
abdi گفت
30na گفت
موفق باشیم!
يعني منظورتون اينه كه كتاب معرفي كنيم، يا اينكه مثلاً بگيم فلان تستِ فلان كنكور؟ در مورد كتاب من خودم يه كتاب درست و حسابي ديفرانسيل نمي‌شناسم. خوشخوانو با اينكه دارمش ولي اصلاً استفاده نمي‌كنم، چون خيلي خيلي پرته (البته جلد دومش كه پايه داره خوبه). بقيه كتابا هم چنگي به دل نمي‌زنن. انديشه فائق هست كه اونم يه خورده تستاش كمه. اگه كسي يه كتاب خوب ديفرانسل سراغ داره، معرفي كنه ممنون مي‌شم. ولي براي فيزيك فكر كنم كتاب گاج سفيد رنگ كتاب خوبيه. تستاش خيلي متنوع و همچنين زياده.
سوالا رو هم به نظر من اگه همينجوري خورده خورده بذاريم بهتره تا اين‌كه pdf كنيم. هر چند وقت يه بار يكي يه سوال (از هر درسي) مي‌ذاره اگه نياز باشه روش بحث مي‌كنيم. اينجوري نكته‌ها خيلي خوب درمياد.
من هم با این که سوالا رو همین جا بنویسیم موافقم .
میشه منظورتون رو از این که خوشخوان پرته واضح تر بگید ؟ من که خیلی راضیم .در مورد اینکه در هر درسی چه کتابی بهتره ، مشاور ما یه لیست داد که من اونو در همین تاپیک نوشتم . صفحه ی 4 تاپیک

maxol

New Member
لایک ها
0
دیفرانسیل اندیشه فائق چاپ قدیمش از همه بهتره

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
هر کی ادعاش میشه اینو جواب بده .
چند ریخت گراف ساده ی نیمه اویلری از مرتبه ی 5 با ماکزیمم درجه ی 4 وجود دارد ؟؟

maxol

New Member
لایک ها
0
درسمون به آن جا نرسیده وگرنه بهت می گفتم

abdi

New Member
لایک ها
171
Ali1993 گفت
abdi گفت
30na گفت
موفق باشیم!
من هم با این که سوالا رو همین جا بنویسیم موافقم .
میشه منظورتون رو از این که خوشخوان پرته واضح تر بگید ؟ من که خیلی راضیم .در مورد اینکه در هر درسی چه کتابی بهتره ، مشاور ما یه لیست داد که من اونو در همین تاپیک نوشتم . صفحه ی 4 تاپیک
مي‌دونين من خوشخوانو كامل نخوندم. ولي فصل يكشو كه خوندم (همسايگي) ديدم يه چيزايي گفته كه اصلاً تو كتاب نيومده، در حالي كه طراحاي كنكور فقط از كتاب سوال طرح مي‌كنند. اينه كه مي‌گم يه كم از فضاي كنكور پرته. البته من فصل‌هاي ديگه‌اش رو هنوز نخوندم، شايد بقيه كتاب اينجوري نباشه. حالا چون شما گفتيد راضي هستيد، حتماً يه نگاه به بقيه كتاب ميندازم. شايد فقط فصل يكش اينجوريه.

melis

New Member
لایک ها
2
سلام بچه ها،خوبین؟
امروز سطح آزمون کانون چه طور بود؟خوب دادین؟

لایک ها
12
کاربر گرامی:
در حال حاضر تایپیک فِرتیده شده.........

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
pooyan101 گفت
کاربر گرامی:
آره دیگه ...
آلبوم محسن یگانه جونتون اومده و همتون دارین آهنگ گوش می کنین .

آقایون ، خانوما
من اون بالا یه سوال گسسته نوشتم یه مرد پیدا نمی شه بین دو تا آهنگ یه نگاهی به این سوال بندازه ؟

لایک ها
12
Ali1993 گفت
pooyan101 گفت
کاربر گرامی:

آره دیگه ...
آلبوم محسن یگانه جونتون اومده و همتون دارین آهنگ گوش می کنین .

آقایون ، خانوما
من اون بالا یه سوال گسسته نوشتم یه مرد پیدا نمی شه بین دو تا آهنگ یه نگاهی به این سوال بندازه ؟

اولا :که البوم هنوز به شهر ما نرسیده....

دوما :مشکل سر مرد بودن نیست. (اگه خدا بطلبه هستیم
)
ما گسسته رو تو ترم دوم پیش می خونیم
بنابراین نموتونم جواب بدم

سوما :

چهارما:اتفاقا الان دارم اهنگ گوش میدم الیته نه اهنگ یگانه بلکه اهنگ "به من بفهمون" لهراسبی

تمت

بالا