abdi

New Member
لایک ها
171
zek گفت
سلاااااااام به همه.این آزمون مثل اینکه واقعا سخت تره . آزمون پیش اکثرا همه هرروز on میشدن ولی این روزا هیشکی پیدا نمیشه !

آقای عبدی جبر مگه کلشه ؟؟؟؟فصل 1 و2 ه دیگه !
بله فقط فصل 1 و 2. دو تا فصل ديگه چون تو گسسته هم هست نمي‌يان.

abdi

New Member
لایک ها
171
سلام
امروز نمره‌هاي ما هم بالاخره اومد، براي من اينا بود (البته يه سري‌هاش رو واقعاً فكر مي‌كردم پايين‌تر بشم!
):
ديفرانسيل: 19.75 ديني: 20 ادبيات: 19.75 فيزيك 18.75
براي همگي در آزمون فردا آرزوي موفقيت مي‌كنم.

mozhgan

New Member
لایک ها
127
سلام ...
امیدوارم آزمون رو خوب داده باشین و این 2 روز + 5 ماهه باقیمونده رو هم به خوبیییییییییی تموم کنیم!

Ali1993 گفت
چرا این چند روز هیشکی هیچی نمی نویسه ؟
ما امروز آزمون جامع داشتیم . خیلی خیلی سخت بود . ( یه صورتک بود که متحرک نبود ، یه صورت غمگین بود با یه قطره اشک ، نمی دونم چرا هرچی می گردم پیداش نمی کنم ! )
من امروز اومدم یه ابتکاری بزنم که درصد ریاضی و فیزیکم بره بالا ، در عوض اگه 2 ، 3 تا غلط شیمی زدم فدای سرم . یه بار وسط دیفرانسیل ، یه بار ته دیفرانسیل ، یه بار ته هندسه و یه بار ته گسسته ، و 3 بار وسط فیزیک ( یعنی 15 تست ، 15 تست ) 5 تا تست شیمی زدم تا سر امتحان خستگیم در بره . ولی نتیجه ی برعکس گرفتم . یعنی ریاضی و فیزیکم 10 درصد از همیشه کم تر شد ولی شیمیم که به ندرت صد می شد ، شد 100 ! یعنی برعکس اون چیزی که می خواستم شد .
به نظرتون کارم اشتباه بود ( یعنی این کار باعث کم شدن درصد تستای ریاضی و فیزیک میشه ونه باعث بالا رفتنشون ؟ )
به نظر من کارتون درست نبوده! آخه اینطوری که تمرکز برا آدم نمی مونه...من خودم حتی بعضی وقتا 20 تا 20 تا جوابا رو وارد پاسخنامه میکنم...!!
ولی نمیدونم منم برا خستگی در رفتن واقعا به دنبال یه روشی هستم...مثلا تا میرسم به شیمی دیگه هیچ گونه انرژی + حوصله ای برام نمیمونه و خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی از ضربا رو اشتباه انجام میدم!و در نتیجه..........!
از دوستای عزیز تقاضا میکنم(!) اگه با یه روش خاصی سوالا رو جواب میدن لطفااا بگن!
مرسی

zek

New Member
لایک ها
124
سلام بچه ها. خوبین؟؟؟
آزمون خوب بود ؟
همین که دوم رو خوندیم و تموم شد جای شکرش باقیه !!!!
مثلا همین دینی دوم ، خیلی سخته ! یه عالمه آیه داره

راستی ماها چقدر بد شانسیم، امسال همه تعطیلا افتاده 4شنبه ،5شنبه و جمعه !!!!

asemaneabi

New Member
لایک ها
0
zek گفت
سلام بچه ها. خوبین؟؟؟
آزمون خوب بود ؟
همین که دوم رو خوندیم و تموم شد جای شکرش باقیه !!!!
مثلا همین دینی دوم ، خیلی سخته ! یه عالمه آیه داره

راستی ماها چقدر بد شانسیم، امسال همه تعطیلا افتاده 4شنبه ،5شنبه و جمعه !!!!

چی چیو بد شانسیم تازه باید خدارو شکر کرد
واقعا به نظر شما تحلیلی تموم میشه؟؟؟؟؟؟؟به ما که فقط فصل اولو درس دادن؟؟؟؟به شما ها چی؟
ینی تو این 50 روز باقی مونده 4 فصل باقی مونده تموم میشه؟؟!!!!!

physics

New Member
لایک ها
104
سلام . نمره های ما هم دیروز اومد . دیف و فیزیک و گسسته و دینی 20 و شیمی و زبان و ادبیات 19.75 .

آزمون امروز به نسبت قبلیها ساده تر نبود ؟ به نظر من سوالاش خیلی معمولی بود . یه اشتباه خیلی جالب هم کردم : تا سوال 6 ادبیات زدم بعد فهمیدم که دارم ادبیات 2 میزنم در حالی که من 6 ساعت ادبیات 3 خونده بودم ! مجبور شدم به همون ادبیات 2 جواب بدم !
قبلا هم یه دفعه تا آخر جواب دادم بعد فهمیدم ادبیات 2 رو جواب دادم ...

امیدوارم همگی عالی داده باشین .

موفق باشید

313110

New Member
لایک ها
32
واسه ما هنوز برنامه قلم چی رو ندادن می شه ازمون بعد بزارین تو سایت ...

badgirl

New Member
لایک ها
14
313110 گفت
واسه ما هنوز برنامه قلم چی رو ندادن می شه ازمون بعد بزارین تو سایت ...
اگه منظورتون اینه که برنامه ی آزمون بعدیو می خواین می تونین برین سایت kanoon.ir و از اونجا واحد آزمونو بزنین تو صفحه ای که باز میشه هم برنامه راهبردی هست هم برنامه آزمون بعدی...
یاحق

anishtain71

New Member
لایک ها
9
سلام به همه:
اول خدا قوت به همه که دارن تلاش میکنن،یه چیزی میخواستم بپرسم هرکی لطف کنه جواب بده یه دنیا ممنون میشم.
برای زبان فارسی چه کتابی بهتره؟خواستم بی خیال زبان فارسی شم ولی دیدم بالاخره سوالاتش تو کنکور کم نیست.یه کتاب هست ماله دکتر هامون سبطیه انتشارات دریافت و یه کتاب دیگه هم هست ماله دکتر هامون سبطی و غلامرضا عمرانیه انتشارات مبتکران.من خواستم مبتکرانه رو بخرم رفتم کتاب فروشی گفت دیگه چاپ نمیشه به جاش نشر دریافت اومده!!!
راست گفته یا سرکارم گذاشته؟
واسه املا هم تب کنکور رو خریدم ولی چنگی به دل نمیزنه واسه املا چه کتابی بخرم؟

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
anishtain71 گفت
سلام به همه:
اول خدا قوت به همه که دارن تلاش میکنن،یه چیزی میخواستم بپرسم هرکی لطف کنه جواب بده یه دنیا ممنون میشم.
برای زبان فارسی چه کتابی بهتره؟خواستم بی خیال زبان فارسی شم ولی دیدم بالاخره سوالاتش تو کنکور کم نیست.یه کتاب هست ماله دکتر هامون سبطیه انتشارات دریافت و یه کتاب دیگه هم هست ماله دکتر هامون سبطی و غلامرضا عمرانیه انتشارات مبتکران.من خواستم مبتکرانه رو بخرم رفتم کتاب فروشی گفت دیگه چاپ نمیشه به جاش نشر دریافت اومده!!!

برای املا نشر دریافت ، اگه گیر نیاوردی نشر شبقره
برای زبان فارسی ، فقط و فقط و فقط الگو
بقیه ی کتابای زبان فارسی خیلی پرحجمند . الگو دویست و خرده ای صفحه س .

m-s

New Member
لایک ها
129
کتاب زبان فارسی خیلی سبز خییییلی خوبه اما حجمش کمی زیاده!!!
من واسه املا کتاب ادبیات خیلی سبز رو داشتم !!سال سومشو البته !!قسمت بندی کرده بود و یه قسمت املا داشت خیلی جالب بود

anishtain71

New Member
لایک ها
9
Ali1993 گفت
anishtain71 گفت
سلام به همه:

واسه زبان فارسی این رو فرموده بودید؟ (اگه عکسش نیومد نقل قول رو بزنید)

zek

New Member
لایک ها
124
Ali1993 گفت
anishtain71 گفت
سلام به همه:

دویست و خورده ای صفحه کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
کتاب الگو تووش غلطم پیدا میشه!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
بله . همین کتاب
قطع کتاب کوچیکه ، بنابراین دویست و خرده ای میشه کم .
در مورد غلط هم نمی دونم ، چون تابستون خوندم چیزی یادم نمیاد ، ولی با توجه به این که الان چند بار کتاب تجدید چاپ شده ، احتمالا غلطاش اصلاح شده . در ضمن با توجه به سوالی که امسال از شیوه ی بلاغی اومد ،به فصل 6 کتاب کلی نکته ی حفظی اضافه شده .

anishtain71

New Member
لایک ها
9

abdi

New Member
لایک ها
171
سلام به همگي

يه سوال آهنگ تغيير قشنگ: خطي در يك امتداد ثابت با سرعت 0/2 متر در ثانيه به يك دايره به شعاع 2 نزديك شده، دايره را در نقاط A و B قطع مي‌كند. در
لحظه‌اي كه فاصله اين خط از مركز
سانتي‌متر است، سرعت افزايش مساحت قطاع OAB چند سانتي‌متر مربع در ثانيه است؟

بعد از اين كه سوال بالا رو حل كرديد، روي سوال پايين فكر كنيد. اين سوال تو كتاب حسابان جديد اومده:

يك منبع گازوئيل به شكل استوانه در اختيار داريم كه به شكل خوابيده روي زمين قرار دارد. قطر دايره قاعده آن 2 متر و ارتفاع آن كه به طور افقي روي زمين است 3 متر است. اگر منبع خالي را به گونه‌اي پر كنيم كه ارتفاع گازوئيل با سرعت 3 سانتي‌متر در ثانيه افزايش يابد، سرعت افزايش حجم گازوئيل را بيابيد؟

shady

New Member
لایک ها
0
مارو هم دادن!!!!!!!من معدلم شد50/19 !!!!!!!

zek

New Member
لایک ها
124
نتایج اعتراضا اومد

نمره دیفم تغییری نکرده. من فکر میکردم 20 میشم ولی 19.25شدم

anishtain71

New Member
لایک ها
9
Ali1993 گفت
anishtain71 گفت
bihamta گفت
کتاب الگو تووش غلطم پیدا میشه!

غلط هاش انگشت شماره(2تا ،3تا)یا زیادن؟
مطمئن باشید که کمه ، البته اگه داشته باشه .
ما چند وقت پیش داشتیم بحث می کردیم که یه کلمه ای یه تکواژه یا دو تا ، آخرش به نتیجه رسیدیم که یه دونه س . یکی از بچه ها که خیلی سبز داشت ، گفت که اون تو نوشته 3 تکواژ !
یه مقدار ازش خوندم کتاب خوبیه.واسه آرایه های ادبی چه کتابی تهیه کردید؟

بالا