وضعیت
موضوع بسته شده است.

magician

New Member
لایک ها
1
به نام حق
بچه ها حالا که گفتن انتخاب رشته :
بالاخره هر کدوم از ما یه آشناهایی داریم که این رشته ها رو انتخاب کردن
من ازتون میخوام هرکدوم اگه میتونید راجع به یه رشته به شکل واقعی نه تئوری و رو کاغذی راجع به رشته توضیح بدید
می خوام ببینم وقتی یه رشته رو میخونیم قراره تهش کجا بریم؟آیا جایی برای کار ما هست؟
مرسی
موفق باشید :wink:

pouira001

New Member
لایک ها
0
سلام به همگی . راستش من الان تو این سایت عضو شدم.خواستم بدونم میتونین تخمین بزنین با این درصدا حدود رتبه چند میشه؟
ادب 70 عربی 80 معارف 85 زبان 90 ریاضی 78 زیست 92 فیزیک 70 شیمی 86
ممنون .

cleopatra

New Member
لایک ها
23
با سلام رتبه مرا هم لطفا تخمین بزنید
ادبیات 68 عربی 80 معارف 96 زبان70
زمین28 ریاضی50 زیست 88 فیزیک86 شیمی87

pozitrone

New Member
لایک ها
21
دوستان عزیز که تخمین رتبه خواسته بودید.درصد های شما خیلی خوب است.این برنامه تخمین رتبه که من پیدا کردم واسه رتبه های عالی زیاد خوب کار نمی کنه.چون رتبه های خوب در انتهای منحنی نمودار توزیع نرمال قرار دارند.
ولی من با توجه که به درصد هایی که از سال های گذشته در اختیار دارم رتبه شما دو نفر را حول و حوش 100 تخمین می زنم.(یه خورده بالاتر پایین تر)
ضمنا رتبه پوریا کمی بهتر از کلئو پاترا خواهد شد.احتمال دو رقمی شدن برای پوریا وجود دارد.کلئو پاترا نیز احتمالا حدود 100- 150می شود.
توجه: من بر اساس کنکور سال های قبل پیش بینی کردم و با توجه به سختی یا آسانی سوالات امسال و همچنین رقبا امکان تغییر وجود داردچون معمولا رقابت بین رتبه های برتر شدید است.

لایک ها
1,316
سلام لطفا رتبه منو تخمین بزنین رشته ریاضی
ادب73 عربی85 دینی86 زبان73(البته ادبیات و زبان که 73 زدم در حد 80 سال قبله!!!چون خیلی سخت تر بود به انضمام ریاضیمون ک سنگ تموم بود من در تمام آزمون ها ریاضی رو زیر 80 نمیزدم کنکور سال قبل را هم 95 زدم ولی امسال 50!!!!باورتون میشه؟!!!)
ریاضی 50
فیزیک63
شیمی70

راستی اگه تخمین میزنید 1882 میشم اینو نمی نمیخوام :!: چون مطمئنم زیر 1000 میشم و این نرم افزار مال سال 86 در صورتی که سوالای امسال چندین سر و کله بالاتر از 86 بود!!!!

لایک ها
6
می گم که این نرم افزاره چیه ؟
میشه یه لینک از اون به من بدین ؟

pozitrone

New Member
لایک ها
21
shayan70 گفت
سلام لطفا رتبه منو تخمین بزنین رشته ریاضی
ادب73 عربی85 دینی86 زبان73(البته ادبیات و زبان که 73 زدم در حد 80 سال قبله!!!چون خیلی سخت تر بود به انضمام ریاضیمون ک سنگ تموم بود من در تمام آزمون ها ریاضی رو زیر 80 نمیزدم کنکور سال قبل را هم 95 زدم ولی امسال 50!!!!باورتون میشه؟!!!)
ریاضی 50
فیزیک63
شیمی70

راستی اگه تخمین میزنید 1882 میشم اینو نمی نمیخوام :!: چون مطمئنم زیر 1000 میشم و این نرم افزار مال سال 86 در صورتی که سوالای امسال چندین سر و کله بالاتر از 86 بود!!!!
خوشحال شدم که بالاخره یکی اون نرم افزارو می شناسه و می دونه که اون نرم افزار چقدر غلط عمل می کنه!
علت غلط عمل کردنش اینه که اون نرم افزار یه mean داره که باید با توجه به کارنامه های واقعی تغییرش بدی تا رتبه رو تا حدودی درست تخمین بزنه.
و گرنه غلط عمل می کنه و رتبه رو کلی جا به جا تخمین می زنه.من خودم اون mean رو تغییر میدم تا بتونم تا حدودی درست تخمین بزنم.
به خاطر همین آدرس اون نرم افزارو نمیدم تا یه وقت نرین غلط تخمین رتبه بزنین.بعد نا امید شین برین خودکشی کنین!
رتبه شما هم بر اساس کارنامه های سال قبل اگه منطقه 1 باشین حدود 900(یه خورده بالا پایین تر) و اگه منطقه 2 باشین حدود 650 (یه خورده بالا پایین تر) تخمین زده می شود.رتبه ی کشوریتون هم حدود 1600 تخمین زده می شود.
توجه:این تخمین رتبه ها بر اساس اطلاعات سال های گذشته است و امسال بر اساس سختی سوالات و رقبا ممکنه فرق کنه.
اینارو میگم تا وقت اعلام نتایج ملت جمع نشن جلوی خونه ی ما تظاهرات کنن!
آخه من تا حالا واسه ی 30- 40 نفر همینطوری تخمین زدم!

m-narvan

New Member
لایک ها
6
سلام یه سوال
اون اول که نتایج رو اعلام میکنن(یه سوال دیگه :کی اعلام میکنن؟ممکنه 2-3 مرداد باشه؟)کارنامه هست یا فقط یه عدد رتبه؟

kquran

New Member
لایک ها
18
میگم محمد جان خوب واسه چی ملتو خام می کنی؟!
حالا اگه من داروسازی قبول نشدم باید چی کار بکنم؟!
دیگه مسئول تویی اگه من قبول نشدم گردن توئه! :evil:

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
سلام
من سومیم
می خواستم ببینم رتبه 1000 ریاضی درصداش چه طوریه؟

pozitrone

New Member
لایک ها
21
navid_hacker گفت
سلام
من سومیم
می خواستم ببینم رتبه 1000 ریاضی درصداش چه طوریه؟
این سوالت خیلی یه جوریه!چون هر جور درصدی میتونه باشه ولی قلم چی میانگین درصدای کنکور سال پیش رو در آورده بهت میگم.بین رتبه 900-1000
به ترتیب در منطقه1-2-3
ادبیات 70 -67 - 55
عربی 69- 69- 46
دینی 69- 67- 60
زبان 67 - 62- 46
ریاضی 67 -58 -39
فیزیک 62- 58 -49
شیمی 70- 64- 51

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
مشکلم همین عمومی هاست.....من میانگین تراز(قلم چی) عمومی هام حدود 5000 هست در صورتی که تراز اختصاصی هام 6700 6600 هست....
حالا اگه همین درسا رو که نوشتی میانگین عمومی ها 50 درصد باشه (منطقه 2) یعنی ادبیات و عربی و دینی و زبان همشون حدودا 50 ولی به جاش ریاضی مثلا 80 فیزیک 65 شیمی 70 بزنم ..رتبم حدودا چند میشه؟؟

pozitrone

New Member
لایک ها
21
اگه ریاضیو 80 بزنی که کولاک می کنه!مگه نمی دونی اختصاصیا ضریبش 3 برابر حساب میشه؟یعنی در زیرگروه 1 ضریب ریاضی 12 فیزیک 9 و شیمی 6 هست.در حالی که ضریب عمومی ها همون ادیبات 4 عربی2 دینی 3 زبان 2 حساب میشه.
این مطلب رو تو خود دفترچه کنکور نوشته.

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
من فقط تستای اختصاصی می زنم (تو خونه) اصلا عمومی ها رو آدم حساب نمی کنم.....

لایک ها
6
همون کتاب حسابشون کنی کافیه
عمومی خیلی خیلی مهمه
هیچ وقت دست کم نگیرش

yoyo

New Member
لایک ها
7
pirate17 گفت
من نمی دونم چه طوریه فقط اینو می دونم یکی از بچه های همین سایت نوشته بود یکی تو مدرسشون بوده که معدل نهاییش شده 18.5 ولی رتبش تو کنکور شده 14 :)
نمیخوتم پز بدم ولی این جوری هم میشه داداشم معدل نهایی 18.56 شد ولی رتبه 8 اورد

saharnaz

New Member
لایک ها
0
سلام من يه سوال خيلي مهم دارم اگه چيزي ميدونين لطفا كمك كنين من زمينو خيلي خيلي كم(بين 0 تا 10!)زدم ممكنه بخاطر زمين رتبم تو زيرگروه 2 (داروسازي)خيلي تغييركنه؟يعني خيلي زمين مهم ميشه تو اين زيرگروه؟

kquran

New Member
لایک ها
18
saharnaz گفت
سلام من يه سوال خيلي مهم دارم اگه چيزي ميدونين لطفا كمك كنين من زمينو خيلي خيلي كم(بين 0 تا 10!)زدم ممكنه بخاطر زمين رتبم تو زيرگروه 2 (داروسازي)خيلي تغييركنه؟يعني خيلي زمين مهم ميشه تو اين زيرگروه؟
نه فکر نمی کنم....اگه میخواین برین داروسازی مطمئن باشین که خیلی راحت میارین البته آقا محمد نظر بدن بهتره!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا