وضعیت
موضوع بسته شده است.

mshf

New Member
لایک ها
10
گول نخورید اگه یه تخصص مغز واعصاب بگیرید ماهی همینقدر درمیارید
البته خودم به قصد پول نیمدما :x

Rostami

New Member
لایک ها
15
kquran گفت
منبع خبر لطفا...
میشه من پزشک نشم (که خب نمیشم) پولشو بدن؟!
منبع که حراست دانشگاه خودمون!
خودم گفتم همین الان 100تومنشو بدین من میرم قبول نکردن!!

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
اگه پول رو ميدن بگين يه سال ديگه بشينم.شواهد ميگه احتمالا پزشكي ميشم!چون روزانه ام دوسال بايد بشينم!پس حتما ميقبولم!
فيزيك خوبه پول هم خوبه!:دي
حالا اگه ميدن زودتر خبر كنيد نريم واسه ثبت نام!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
mshf گفت
گول نخورید اگه یه تخصص مغز واعصاب بگیرید ماهی همینقدر درمیارید
البته خودم به قصد پول نیمدما :x
البته ذکر کنم کسی که میره تخصص مغز و اعصاب بلا نسبت باباش در میاد
7 سال عمومی 7 سال هم تخصص!!

kquran

New Member
لایک ها
18
منم رفتم از حراست دانشکده مون پرسیدم گفتن واسه یه داروساز دولت به طور متوسط فقط 1500 تومان خرج می کنه...واسه همین تصمیم گرفتم درسمو ادامه بدم!

mshf

New Member
لایک ها
10
4ساله مطمینی7 ساله؟تخصصش سخته اما بیشتر عملیه ولی هیچی تخصص بیوتکنولوژی نمیشه مخصوصا بیوتکنولوژی دارویی :lol:

konkoor

New Member
لایک ها
0
به عنوان يك پزشك مغز و اعصاب در شهر هاي مختلف فرق داره . تهران 7 ساله و دوست منم داره مي خونه . پدرش در مياد . به شرطي كه استادا خوب ياد بدن

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
mshf گفت
4ساله مطمینی7 ساله؟تخصصش سخته اما بیشتر عملیه ولی هیچی تخصص بیوتکنولوژی نمیشه مخصوصا بیوتکنولوژی دارویی :lol:
آره مطمئنم 7 ساله. مگه فکر کردین همه تخصصها 4 سالن؟؟

mshf

New Member
لایک ها
10
تبریییییییییییییییییییک ویژه این سهمیه کذایی و ناحق بلاخره لغو شد

عیدتونم مبارک اینم لینک تابناک البته تو ایرنا و کلی جای دیگه هم خبرش هست تابناک
البته تضمین نمیکنم دیگه پارتی بازی صورت نگیره

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
به امید روزی که تمام سهمیه های ناحق حذف بشن! میدونین تو کلاس ما 12 نفر انتقالی هست که حداقل 8 تاشون با سهمیه هیئت علمی اومدن!

ghaghalili

New Member
لایک ها
1
آفرين

pozitrone گفت
بچه های خلینا توجه کنید!
به آخرین خبری که در مورد سهمیه هیدت علمی به دست من رسیده توجه کنید!
یکی از دوستانم که با رتبه 2000 پزشکی ارومیه قبول شده بود با استفاده از سهمیه هیئت علمی دندانپزشکی تبریز قبول شد!آخرین رتبه های قبولی دندان تبریز نهایتا تا 500 میباشد!ضمنا یکی از دوستام با رتبه 200 هم همین رشته قبول شده است!

سهمئیه هیئت علمی اینگونه است که در صورت کسب 92.5 درصد نمره کل آخرین نفر قبول شده شخص مورد نظر در آن رشته قبول می شود. جالب است که شاید 92.5 درصد نمره آخرین نفر به نظر خیلی نیاید ولی در کنکور همین مسئله باعث جابه جایی 1500 رتبه ای از 2000 به 500 می شود.
یعنی تراز رتبه 2000 10200 می باشد وتراز رتبه 500 11000
البته سهمیه المپیاد 90 درصد نمره آخرین نفر مورد نظر است.
ولی کسی که برای المپیاد خونده کلی زحمت کشیده و جون کنده و خون دل خورده و دود چراغ رفته چشش!ولی کسی که باباش هیئت علمیه چیکار کرده؟

چه عجب يكيتون اين وسط ميدونست سهميه ي هيئت علمي چيه....
92.5 درصد نمره کل آخرین نفر قبول شده ، چه فرقي با 100 درصد داره ؟

ghaghalili

New Member
لایک ها
1
اگه اين قدر دنبال سهميه هستين ،راه هاي زيادي واسه سهميه دار شدن هست :1- ميتونين برين با يك جانباز ازدواج كنين تا هر چي ميخواين قبول شين 2- برين بسيجي فعال بشين 3-يكي از اعضاي خونوادتونو بفرستين فلسطين تا بجنگه ، يه خراش كوچولو هم كارتونو راه ميندازه...4-و.................

marvel

New Member
لایک ها
1
mshf گفت
تبریییییییییییییییییییک ویژه این سهمیه کذایی و ناحق بلاخره لغو شد

عیدتونم مبارک اینم لینک تابناک البته تو ایرنا و کلی جای دیگه هم خبرش هست تابناک
البته تضمین نمیکنم دیگه پارتی بازی صورت نگیره
همشون دروغ گفتن این سهمیه حالا حالا ها هست

yaqubi

New Member
لایک ها
0
پاسخ : سهمیه هیئت علمی

من رتبه ی 3000 شدممن اولویت 1 معماری مشهدوهمچنین اولویت2 عمران مشهد و اولویت 3 عمران گرگان بود من سومی را قبول شدم اما پس از انتقالی نه عمران ونه معماری فردوسی قبول شدم پس لهذا این بی انصافی که بگن اعضای هییُت علمی باید نابود بشن

mahdiyam

New Member
لایک ها
102

تا زمانی که در ایران آنان که واقعا با کسب علم تلاش میکنن در مقعیت دانش‌مندان قرار نگیرند، ایران به آن پیشرفتی که امام انتظارش رو داشت نمیرسه.

zkchem

New Member
لایک ها
40

ببينيد بچه ها فكرتونو با اين چيزا مشغول نكنين ،اينا فقط اعصاب خورد ميكنه بهتره به درستون برسين. بعدشم درسته كه اين بي عدالتيه كامله هيچ شكي هم توش نيست ولي مثلا يكي كه با اين سهميه پزشكي تهران قبول ميشه جاي كس ديگه ايو نميگيره فقط خودش ميره بالا . بعضيا وقتي قبول نميشن اونارو بهونه ميكنن كه چون اون سهميه داشت جاي منو گرفت .پس بهتره به درستون برسين و به اين چيزا فك نكنين. مهم اينه كه شما جايي كه ميخواين قبول شين ديگه چه اهميتي داره طرف مقابل با چه سهميه اي وارد دانشگاه ميشه

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

شروع دوباره ی این بحث نمیدونم درسته یا نه!

اما بد نیست بدونم که اگر خدا خواست و اول مهر امسال یا اول بهمن امسال یا اول مهر سال دیگه رفتم دانشگاه؛نباید انتظار داشته باشم همه مثه خودم زجر کشیده باشن!نباید انتظار داشته باشم همه با وضع مالی معمولی اومده باشن!نباید انتظار داشته باشم که همه رتبه شون مثه من باشه!
اگر رفتم دانشگاه نباید گریه کنم وقتی طرف فرق رگ و عصب رو تشخیص نمیده!نباید بغضم بگیره وقتی طرف به مناسبت قبول شدنش پدربزرگش یکی از بزرگترین فست فودهای استان رو به نامش میزنه!
باید بپذیرم که تبعیض های دوران دبیرستان تکرار میشه!باید بپذیرم هنوز هم ثروت بهتر از علم است!
اگر رفتم دانشگاه باید تحمل کنم تفاوت حرف و عملِ قشر نخبه و فرهنگی مملکت رو!
اون خانومم عزیز؛اون آقای محترمی که پدر و مادرش عضو هیئت علمی ن؛شاید به لحاظ درسی از والدین من و امثال من ضعیف تر هم بودن؛اما از لحاظ مالی قوی تر بودن!اما پدران و مادرانِ پدران و مادرانِ این دانشجویان فعلی فقط خواستند فرزندانشان درس بخوانند!و بس!
چرا به سهمیه ی شاهد ایراد میگیریم؟؟؟؟؟
رتبه 1 کنکور این کشور روزی در جنگ بود و جنگید!شهید شد!پزشک های این کشور شهید شدند!مهندسان این کشور هم!!و امروز فرزندانشان را بخاطر نبود پدر محاکمه میکنیم!
فرزندانشان را بخاطر یتیم بودن محاکمه میکنیم!
فرزندانشان را بخاطر گشنه خوابیدن محاکمه میکنیم!
پدر و مادر هیئت علمی چی؟!در دوران جنگ درس خوندن!خیلی هاشون از ایران رفتن!و بعد از جنگ اومدن روی خونها قدم زدن و به صاحب این خون ها فحش دادن!و فرزاندانشان از دامپزشکی شهری دور افتاده به پزشکی مشهد و تهران آمد و خون بود که در دل فرزندان شهدا غوطه میخورد!!
منتی دائمی بر سرشان!!
لحظه ای نبود پدر را تصور کنید!!!غیر ممکن است!اینطور نیست؟!
لحظه ای شستن صورتتان با شیر بجای آب را تصور کنید!لحظه ای سفرهای هرساله خارجی را تصور کنید!لحظه ای معلم سرخانه را تصور کنید!!!....
تصمیم با خودتان!!!....بدون شرح بیشتر!!!

لایک ها
326

خیلی زیبا نوشتی................

alihhh

New Member
لایک ها
26

خانوم احمدی احسنت.
چی گفتین...
اصن من به شمایی که به سهمیه شاهد ایراد میگیری پیشنهاد میدم:
یا خدایی نکرده پدرت از دنیا بره بری دانشگاه شریف یا پدر بالا سرت باشه با اطمینان خاطر 100 درستو بخونی.
شما کدومو انتخاب میکنین؟

لایک ها
251

حضرت علی (ع):کسی که یک کلمه به من بیاموزد مرا تا آخر عمر مدیون خود کرده است

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خانم احمدی شما که از همین الانم ناراحت شدید
بابا بیخیال
چرا خودتون اذیت میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟:3:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا