mohammad2009

New Member
لایک ها
1
salaaaaaaaam be hameye bachehaye gole shimi,2,3 mah nabudam
faghat mikhastam begam man shenidam age ba medad benevisi dige eteraz nemituni bokoni,hala khod danid
albate shenidam,motmaen nistam

mohammad2009

New Member
لایک ها
1
chizaye jalebi tu tapic hast
ostade ma migoft momkene hata barge hARO DANESHJUHAYE osatada tashih konan!!!!!!!!!

a9326

New Member
لایک ها
0
يه سوال داشتم و يه درخواست :
اول سوال : اگه جواب سوالو اضافه تر از اونيكه ميخواد بنويسيم نمره كم ميكنن ؟؟؟
حالا درخواست كه زيادم به تاپيك ربطي نداره : اگر كسي سوالات تشريحي مرحله دوم سال قبل (19) رو داره لطف كنه بذاره چون من نتونستم پيدا كنم

najafi2020

New Member
لایک ها
195
a9326 گفت
حالا درخواست كه زيادم به تاپيك ربطي نداره : اگر كسي سوالات تشريحي مرحله دوم سال قبل (19) رو داره لطف كنه بذاره چون من نتونستم پيدا كنم
سوالات را از سایت www.yscazmoon.org دانلود کنید.

............................................................................................................................................

سلام به دوست عزیز آقای محمد 2009.

نمی دونم چرا همیشه به آدم موج منفی می دید. این تنها نظر شخصی من نیست. فکر نمی کنم کار خوبی باشه وقتی آدم از چیزایی به این مهمی مطمئن نیست حرف بزنه. می دونم شما دوست دارید به ما کمک کنید اما این یکی دیگه خیلی موج منفی داد.

mohammad2009

New Member
لایک ها
1
man kei moje manfi dadam,khob be farzam ke daneshjuha tashih konan,mage chi mishe? taze man goftam shayad
darmorede ba medad neveshatanam ma n chand ja shenidam ke bayad ba khodkar benevisim
hale adamo migiriaaaaa!
jenabe professer najafi

najafi2020

New Member
لایک ها
195
امیدوارم که هیچ سوالی را اشتباه ننویسید چون ممکنه شوت بشید. باور کنید امکان داره اشتباه پیش بیاد. چیز به این بزرگی گفتید بعد می گید موج منفی ندادید؟!

mohammad2009

New Member
لایک ها
1
khob pas eterazo vase chi gozashtan?
2 sal pish az 4 nafari k raftan jahani 2 tashun marhale 2 ro ba eteraz ghabul shodan
kode Azmune azmayeshie shimi chande?

najafi2020

New Member
لایک ها
195
mohammad2009 گفت
khob pas eterazo vase chi gozashtan?
2 sal pish az 4 nafari k raftan jahani 2 tashun marhale 2 ro ba eteraz ghabul shodan
kode Azmune azmayeshie shimi chande?
محمد لطفا سوالاتی که مربوط به این تاپیک نمیشه را اینجا نپرس. کدش 310 هست و در صفحه اصلی هم نوشته.

mohammad2009

New Member
لایک ها
1
bikhil baba,ki ghanun reayat mikone ma bokonim
i wanna sleep
wish u luck
bye 4 ever
no,not 4 ever
bye until tomorrow

amin0202

New Member
لایک ها
1
a9326 گفت
میتونی از لینک زیر بگیری:
http://www.scribd.com/doc/15158020/Tashrihi

1billy

New Member
لایک ها
0
آقاي
septal_2006 قرار بود نزديك المپياد يه چيزايي در مورد سوالات تشريحي بگه... فك كنم الان وقتشه هااا

AJ94

New Member
لایک ها
11
این آقای طالبی رفت دیگه نیامد...

septal_2006

New Member
لایک ها
17
سلام
کار داشتم نتونستم بیام
چنتا نکته ای که مونده بود رو در کامنتها گذاشته بودم اونایی که باهوش بودن بهش پی بردن حتما

1billy

New Member
لایک ها
0
پس من پي بردم ...
يعني فك كنم
حالا من كه پي بردم اگه ميشه واسه اونايي كه پي نبردن دوباره بگين

amir-tavakoli

New Member
لایک ها
521
برای اینکه خیال خودمو دیگران رو راحت کنم بالاخره ته و توی مدادو در آوردم... (خبر موثق از یکی از اعضای کمیته شیمی)
دوستان به هیچ وجه با مداد نباید ننویسیم... باید با خودکار بنویسیم و اگه یه وقت خواستیم خط بزنیم و جا نشد، بیرون کادر هم شد مینویسیم و باید بگیم که چون جا نشد جواب سوال رو بیرون کادر (مثلا صفحه بعد) نوشتم و با خیال راحت مینویسیم...
واسه رسم ایزومر هم اصلا مهم نیست از مدل اسکلت کربنی استفاده کنیم یا مدل کتاب درسی یا مدل اسکلتی و خط پیوند ... مهم اینه که از یه روش استفاده کنیم و از همون روش تا آخر استفاده کنیم...
.....................................................................................................................................
ایشون در کل گفتن که اعضای کمیته به مسائل ریزه کاری و الکی خیلی گیر نمیدن و قصد اذیت کردن ما رو ندارن! پس با خیال راحت باید اون چیزی رو که فکر میکنیم درسته بنویسیم تا با خیال راحت از سر جلسه بیایم بیرون... انشالله

najafi2020

New Member
لایک ها
195
یعنی چی امیر؟ آقای طالبی که پارسال با مداد نوشتن.اذیت نکنید لطفا. خودکار دیگه چیه؟!!

یعنی با مداد بنویسیم قبول نمیشیم؟!

arezu

New Member
لایک ها
4
آقای توکلی می شه بپرسم این منبع موثق کیه ؟! یعنی چی که روز آخر همچین چیزی رو می گین ؟! اگه واقعا موثقه جرم که نیست لطفا اسمشون رو بگین که تا ما هم مطمئن شیم ! ( لطفا )

amir-tavakoli

New Member
لایک ها
521
najafi2020 گفت
یعنی چی امیر؟ آقای طالبی که پارسال با مداد نوشتن.اذیت نکنید لطفا. خودکار دیگه چیه؟!!

یعنی با مداد بنویسیم قبول نمیشیم؟!
محمد این حرفو نزن... ببین حرفی که محمد 2009 زد تا حدی درسته.. چرا؟ چون اگه خدای نکرده (عمرا) کارمون به اعتراض بکشه اون وقت به ذهنشون نمیرسه که ممکنه یکی اومده باشه با پاک کن واست درست کرده باشه... قبول دارم خیلی قشنگ نیست ولی وقتی گفتن که با خودکار بنویسید و اگه مشکلی پیش اومد میتونید از جاهای دیگه هم استفاده کنید دیگه چرا ما خودمونو اذیت کنیم و کاری کنیم که ریسک داره(هر چند کم)!
arezu گفت
آقای توکلی می شه بپرسم این منبع موثق کیه ؟! یعنی چی که روز آخر همچین چیزی رو می گین ؟! اگه واقعا موثقه جرم که نیست لطفا اسمشون رو بگین که تا ما هم مطمئن شیم ! ( لطفا )
ببینید من اجازه ندارم اسم ایشون رو بگم... ولی گفتم که ایشون یکی از اعضای کمیته المپیاد شیمی هستن و حرفشون برای ما سنده... مطمئن باشید... من این گفتم که خیال شما رو هم راحت کنم... چون آخرش مشخص نشد که کدوم بهتره بالاخره؟ با خودکار یا مداد... امیدوارم که این چیزای کوچیک در نظرمون بزرگ نشه... چون همونطور که گفتم واقعا اونا قصد اذیت کردن ما رو ندارن...

بالا